Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NLádin - Profil | Po 11.5.2009 20:01:50

Iwík >> Jasný, nic jinýho sem ani nečekal :-). Byly nějaký úlovky o víkendu?

    NIwík - Profil | Po 11.5.2009 19:52:14

    Ládin >> já jsem jen přihlášená a občas sem mrknu :)))

      NLádin - Profil | Po 11.5.2009 19:47:12

      ale když můžeš bejt na internetu tak to asi nebude tak hrozný co? :-)

        NLádin - Profil | Po 11.5.2009 19:45:58

        Iwík >> Tak to ti nezávidim...

          NIwík - Profil | Po 11.5.2009 19:44:57

          hmm, tak zase nic :(((

            NIwík - Profil | Po 11.5.2009 19:41:42

            Ládin >> jupí :)))
            konečně někdo, já totiž ještě sedím v práci, jinak bych tu taky nebyla :))))

              NLádin - Profil | Po 11.5.2009 19:40:06

              Iwík >> To sou dneska lidi teda :-(

                NIwík - Profil | Po 11.5.2009 19:29:23

                Vážně už sem nikdo semnou nepřijde pokecat?? :((((

                  NIwík - Profil | Po 11.5.2009 18:33:01

                  když jsem tady konečně déle, tak tady nikdo není :(((
                  já se na to vy .... :))))

                    Nfais - Profil | Po 11.5.2009 16:19:52

                    Iwík >> Jedním z důvodů je pohyb,druhým odvívání sedimentujícího kalu z hnízda.Atd
                    Zase musím letět,tentokráte na tělák.

                      NIwík - Profil | Po 11.5.2009 16:10:44

                      Georgino >> chytala jsem kapry a takhle to dopadlo :))
                      sebral mi srkačku s kuličkou :))) asi se mu nelíbila :)) bojoval pěkně :)) nechtěl se vzdát

                        NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 16:09:18

                        Iwík >> ach jo, jak to jen děláš? Já chci taky chytit takovýho pěknýho candáta :-)

                          NIwík - Profil | Po 11.5.2009 16:08:15

                          Georgino >> tady je líp vidět :)

                            NIwík - Profil | Po 11.5.2009 16:06:42

                            Georgino >> no jasně :)))

                              NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 16:06:18

                              Iwík >> pěknej, to ty sama? :-))

                                NIwík - Profil | Po 11.5.2009 16:06:12

                                fais >> jestli pak víš, proč má ty břišní ploutvičky tak blízko těch prsních :)))

                                  NIwík - Profil | Po 11.5.2009 16:02:20

                                  fais >> krásná fotka :)))

                                    Nfais - Profil | Po 11.5.2009 16:00:46

                                    Iwík >> Furt málo.....
                                    Já,až chytnu pořádnýho candáta....
                                    Tak mu dám.....
                                    Takovou štípanou....
                                    Hubicu!!!

                                      NIwík - Profil | Po 11.5.2009 15:56:06

                                      fais >> v poho díky :))
                                      pěkná rybička :))) kolik měl?

                                        Nfais - Profil | Po 11.5.2009 15:55:35

                                        Iwík >> Ok,asi jsem se přemáčk,omlouvám se.