Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Po 11.5.2009 15:53:54

fais >> nešlo by to upravit?? nějak ti to lítá až dolů :(

    Nfais - Profil | Po 11.5.2009 15:51:57

    Iwík >> Měl jsem se dobře, snad jsem to napsal, nebylo to těžké.?.Další foto?




    Když o candátech, tak pošlu candáta.

      NIwík - Profil | Po 11.5.2009 15:39:43

      kebator >> Kebator >> :)))
      každá potěší :))

        NKebator - Profil | Po 11.5.2009 15:19:47

        Iwík >> take prdky si davam na ranajky :-)))))

        EDIT: kazda mrena potesi, ci je velka alebo mala !

          NKebator - Profil | Po 11.5.2009 15:00:31

          Iwík >> no hej, asi tak ....

            NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:49:09

            kebator >> Kebator >> njn :))) v paměti je toho víc :)))

              NKebator - Profil | Po 11.5.2009 14:45:42

              Iwík >> no nieco doma pozriem, ale neslubujem ... ryby fotim asi len rok a zvycajne si zabudnem fotak :-)

                NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:42:58

                kebator >> Kebator >> :)) vážně?? :))) máš nějakou fotku jiné parmy? klidně menší :))

                  NKebator - Profil | Po 11.5.2009 14:41:56

                  Iwík >> ak sa mi podari, tak to sem poslem koncom tyzdna ... ale ako pisal Fais, 91 cm pred nedavnom na Vahu

                    NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:40:58

                    kebator >> Kebator >> jaká je tvoje největší parma???

                      NKebator - Profil | Po 11.5.2009 14:40:30

                      fais >> bude bude, aj ja na to cakam ako na spasenie ....

                        NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:36:53

                        fais >> není zač a měj se hezky a někdy se zase stav na pokec a přihoď i další foto :))

                          Nfais - Profil | Po 11.5.2009 14:33:29

                          Iwík >> Já jsem si jich vytáhl už víc,ale na přívlač jen jednu.V ten den jsem měl na prutě 3,dvě vetší mi spadly a tuto jsem vytáh.Loučím se,musím si jít napsat zápočtový test.Děkuji za poděkování.

                            NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:29:14

                            fais >> to teda jo :)))
                            už jsem si sovou první taky vytáhla :)), ale zatím taky poslední :((

                              Nfais - Profil | Po 11.5.2009 14:26:28

                              Iwík >> Nejkrásnější rybička,hned po candátovi:o)

                                NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:20:52

                                fais >> pěkná rybička :)))

                                  Nfais - Profil | Po 11.5.2009 14:19:51

                                  kebator >> Kebator >> Čau,už máš to foto té parmy 90+?Rád bych ji viděl.

                                    NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:18:44

                                    kebator >> Kebator >> tak až nějakýho ulovíš, tak se pochlub, ať se tu to oživý nějakými fotkami :)))

                                      NIwík - Profil | Po 11.5.2009 14:15:30

                                      Knapík >> ne na Berounce :))

                                        NKnapík - Profil | Po 11.5.2009 14:05:15

                                        Iwík >> nidky v životě jsem takovou zátěž nepoužil, chytáš na rozvodněném Labi???