Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKebator - Profil | Po 11.5.2009 13:54:59

Iwík >> no bol som, ale ani tuk, lebo som musel ist domov o 20:00 dnes top pojdem opacit, ale ved uvidime, ako pochodim ... bol som na pretekoch cez vikend, nieco sa pochytalo, trosku som chytil aj opicu :-) ale inak OK. Sestra ma doma frajera z Grecka, tak sa musim aj tam trosku venovat, tak tento tyzden mi moc casu na ryby neostane, az v piatok, to bude masiarcina :-))))

    NIwík - Profil | Po 11.5.2009 13:53:31

    Knapík >> no to je fakt, blíž to tolik nezdrhalo :)))
    no zatím jen do 60 g ale minule jsem měla děličku na 120 g :)) a měla jsem 90 g a stejně zdrhlo :))) asi je ještě moc velký proud :)) tento týden jsem raději nechala ryb. vercajk v Lípě odpočinout :)) a o víkendu mi stačí jen krmítko, na rybníku to nemá kam vzít roha :)))

      NKnapík - Profil | Po 11.5.2009 13:51:25

      Iwík >> házet po vodě pod sebe a ne daleko od břehu, jak těžkou jsi schopná nahodit zátěž ? Taky hraje roli tvar olova, množstí bordelu, síla vlasce aj...

        NIwík - Profil | Po 11.5.2009 13:44:53

        kebator >> Kebator >> ahojky, tak jak pak se máme?? :)) co úhoři?? byli?? jestli ano sem s fotkami :)))

          NIwík - Profil | Po 11.5.2009 13:41:26

          Knapík >> Plzeňská fešanda :)))
          co mám udělat, aby mi nezdrhalo olovo na řeku v proudu??? Už nevím kolik gramů tam mám hodit, aby zůstalo na místě :))))

            NKnapík - Profil | Po 11.5.2009 13:39:06

            Iwík >> to je přímo plzeňská ...

              NIwík - Profil | Po 11.5.2009 13:37:38

              Knapík >> není zač :)))
              kdepak si jí chytil??? já jsem chytla jen čudličky, ale včera dva kapříci (kolem 35 - 38 cm) :))

                NKnapík - Profil | Po 11.5.2009 13:02:13

                Iwík >> ahojda, děkuji za děkuji:))

                  NIwík - Profil | Po 11.5.2009 12:51:36

                  VŠEM: AHOOOOOOOJKY :))))
                  Knapík>> pěkná parma :)))

                    NKnapík - Profil | Po 11.5.2009 9:40:31

                    neviem či vsetcija, ale aj toto je možné....

                      NKebator - Profil | Po 11.5.2009 9:14:41

                      Knapík >> no pekne, 3 dni ste mali vsetcija post ??? :-)

                        NKnapík - Profil | Po 11.5.2009 7:48:58

                        ale joo...

                          NKebator - Profil | Pá 8.5.2009 15:13:28

                          Halooooo, je tu niekto ??

                            NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 15:10:34

                            kiwi >> no problem

                              Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 15:09:53

                              Feroxhunter >> Muskiehunter >> Vydrž, až večer, teď mizím.

                                NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 15:06:08

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> no to už jsem sice koukala, ale nějak tomu nechňápu :))
                                třeba to někdy u někoho uvidím :))

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 15:04:31

                                  kiwi >> OK :)) jdu tam....

                                    NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 15:03:44

                                    Iwík >> Skřelovým hmatem! Ale nezkoušej to, budeš mít potrhané ruce :o)) chce to cvik!
                                    Spíš se to snaž okoukat z různých filmů ze zahraničí....

                                      Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 15:02:14

                                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> Pošlu ti email, je toho víc:-)) a kobylky číhají.

                                        NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 15:00:29

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> prosím tě, jak držíš štiku, když se s ní chceš vyfotit, abys jí neublížil a aby tě nehryzla???