Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:59:08

kiwi >> A jak jsi dopadl? IT?

    NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:59:02

    kiwi >> kam jezdíš na sumíky??

      NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:58:54

      kiwi >> :-)))))) 2 max

        Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 14:58:02

        Iwík >> Správně☺

          NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:57:16

          kiwi >> to víš, lepší je mít větší než menší :)) člověk nikdy neví :)))

            Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 14:56:22

            Iwík >> Tipoval jsem tě na ty šestky:-)))))))

              Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 14:55:44

              Feroxhunter >> Muskiehunter >> Jsem se vrátil, před, 14dny a za měsíc valím zase. Nevyřízené účty:-))

                NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:55:38

                Feroxhunter >> Muskiehunter >> teda, fujky :))) - myšleno na ten píchnutý prst :)
                hmmm, musel být mňam, já pstruha ještě neměla :)))

                  NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:55:12

                  kiwi >> :))) že by?? :))))

                    NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:54:38

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> holt nejsem chlap, kdybych byla chlap, tak by možná jenom kecali nahlas, ale tohle mě občas štve, raději odejdu, než poslouhat ty řeči :(
                    asi jim vadí, že mě to taky baví
                    už jsem mu napsala :)))

                      Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 14:53:45

                      Iwík >> Spodní díl prutu ,je pro tyto situace taky vhodný:-)

                        NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:53:10

                        kebator >> Kebator >> Au au au

                          NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:52:59

                          kiwi >> já bych si prosím vybrala 6 :)))

                            NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:52:42

                            kiwi >> Kdy razíš na sumíky?

                              NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 14:52:25

                              Iwík >> normalne som chytil pstruha 46 cm a nemal som podberak. cytil som ho za hlavu a ako sa zatrepal, tak sa mi zadbal ten prvy 3-hgak do prsta - vid obrazok ... ale posielam dalsie foto uz uvareneho pstruha. robil som ho v alobale

                                NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:52:11

                                Iwík >> Škoda že se to nestalo mě, byl bych s nimi rychle hotov a věř že onen mladík by z výšky toho kapra následoval :-) Neměla jsi se nechat vyhodit, máš být drsnačka! Popros Kiwiho at Ti pošle taky kleště :o))

                                  Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 14:52:06

                                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> :-))))

                                    NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:50:42

                                    kiwi >> :-))))))))))) ty woe to je sada, jestli sem nějací pytláci koukaj tak musej mít bláto na hřišti už ted :o))))

                                      NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:50:39

                                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> jj, asi tak nějak, naposledy mě vytočili nějací pitomci, u malého rybníka chytali nejdřív dva, i tak mluvili dost nahlas, pak přišel třetí, suveréně mě přehodil a doslova mě vyhodil z mého zakrmeného místa, pak měli furt narážky a kecy, nakonec tam přišla i nějaká holka a pak ještě 2 mladý (kluk a holka), když vytáhli podmírovýho kapříka, tak s ním švihli z výšky do vody, měla jsem sto chutí tam navázat nejtěžší olovo a trefit ho tím.
                                      tak děsný chytání jsem dlouho nezažila :(

                                        NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 14:50:33

                                        Iwík >> myslim ze to bolo CD-cko