Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Nkiwi - Profil | Čt 7.5.2009 14:49:26

Feroxhunter >> Muskiehunter >> Na to ti nějaké rád půjčím:-)))

    NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:46:36

    Iwík >> Ne ale občas když koukám kolem sebe tak o tom přemýšlím :-)

      NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:42:23

      Feroxhunter >> Muskiehunter >> už si něco takového udělal??? :)))

        NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 14:41:25

        Knapík >> Já bez kleští taky ani ránu! už jsem taky cvakal trojhák, myslim že kleště by měly být povinné... můžeš s nimi nejen pomoci rybě ale klidně i chytnout pytláka za koule!

          NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:35:15

          kebator >> Kebator >> nemohl by to být tento??

            NKnapík - Profil | Čt 7.5.2009 14:32:01

            tady asi taky ne....

              NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:30:11

              kebator >> Kebator >> nejbližší je S ale toho mám doma a nemá nic modrého, asi už ho nevyráběj :(

                NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:27:41

                kebator >> Kebator >> countdown?? asi jo viď :)

                  NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:25:14

                  kebator >> Kebator >> co je to za typ?? sinking???

                    NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:21:57

                    kebator >> Kebator >> mám doma katalog, tak se můžu podívat :))

                      NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:21:33

                      kebator >> Kebator >> fuj, jak sis to udělal???

                        NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 14:19:45

                        All: co to je za farbu ?? uz tu rapku nemam a neviem ... Dik

                          NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 14:19:00

                          Iwík >> a ked budes mat pri sebe cvakacky, tak pri tomto mojom starom uraze nebudes musiet ist do nemocnice ...

                            NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 14:17:43

                            pepa-č >> PepaČadek >> já nejsem vláčkař, ale raději je budu nosit sebou :)

                              NKnapík - Profil | Čt 7.5.2009 14:04:25

                              pepa-č >> PepaČadek >> určitě jsou situace, kdy se hodí, ale vláčím leta letoucí a zatím ta potřeba nenastala ..., bajo, jednou, když se kámoš chytil za pysk:))

                                NPepaČadek - Profil | Čt 7.5.2009 14:02:01

                                Knapík >> mně se klíšťky osvědčily.

                                  NKnapík - Profil | Čt 7.5.2009 13:58:31

                                  pepa-č >> PepaČadek >> a ještě sikovky, kovářský kleště a elekrtikářský radši taky, co kdyby se náhodou spletl el. úhoř..., zas bych to nepřeháněl

                                    NPepaČadek - Profil | Čt 7.5.2009 13:54:20

                                    Iwík >> to je ale obrovská chyba. Štípací kleště - čím delší tím lepší - jsou nutnou výbavou vláčkaře. Mám je na klipu na kalhotech/nebo popruhu na broďácich/ spolu s peánem furt.
                                    No nic, chybama se člověk učí.
                                    Příště v takový situaci nemilosrdně stříhej trojhák.

                                      NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 13:50:29

                                      pepa-č >> PepaČadek >> bohužel jsem je v tu dobu neměla u sebe

                                        NPepaČadek - Profil | Čt 7.5.2009 13:42:20

                                        Iwík >> kup si kleště a přecvakni trojhák. To není věda, stačí myslet.