Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 13:38:39

Tady je zase mrtvo :(((

    NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 12:14:08

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> nene, ona to měla prošitý u kraje, není to z toho fota vidět, ale něšlo to ven, nešly ani zamáčknout protihroty :(( velkej trojhák a malá ryba :( ani jsem netušila, že mi to něco vůbec vezme (přímo pod nohama)
    nešlo to vyndat, ani když byla tuhá, musela jsem to rozřezat a to přeci nemůžu udělat a pak jí pustit :(

      NMuskiehunter - Profil | Čt 7.5.2009 12:00:24

      Iwík >> Nesmíš jí nechat tak zažrat, já sekám po 5-10 vteřinách od záběru a z 90 procent tu rybu mám a má to za kraj....velká to má v sobě a o malou přeci nejde :))

      Je strašný jak to většina lidí nechává 2 minuty a pak se diví že je to štíhle zažraný, no co už, šup s ní do kufru :-//

        NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 10:51:10

        Ládin >> kašli na ně, když se to stalo takhle, tak se nedá nic dělat, já si musela vzít taky domu štičku, která měla 51, protože měla tak sešitou hubu, že to něšlo vyndat, akorát jí člověk tím páčením trojháku trápil, je lepší jí sežrat, než aby se trápila :)

          NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 10:26:34

          kebator >> Kebator >> jo stahuju ho

            NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 10:20:43

            Iwík >> Byli to tkaničky, měli jen 52 cm. Kdybych si byl jistej že to přežijou tak bych je pustil, ale měli to oba zažraný a z jednoho dost tekla krev, ten by to nepřežil určite. Tak teď sem zvědavej, kdo mě tu začne kamenovat. Já sem totiž strašnej masař....

              NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 10:18:48

              Ládin >> a mozes mi este povedat, ako to zabijes ? resp. ci to stahujes s koze ? lebo uhora som este nemal a urcite chytim za 3 dni aspon jeden kusok :-)

                NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 10:07:25

                Ládin >> :)) no tak jo :)))
                kolik měli ti hadi??
                nevím, jestli mám jít ještě dneska, než pojedu busem do Lípy, asi by se mi nechtělo od vody, tak budu raději doma :))

                  NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 10:05:20

                  Iwík >> ale nesebral, protože si byla rychlejší, je mi to jasný :-)))

                    NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 10:01:20

                    Ládin >> :)) ten mi ho chtěl sebrat, vážně :)))

                      NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 9:52:31

                      Iwík >> Máte u vás zřejmě hodně bojovný šneky, když je chytáš do podběráku co? :-)

                        NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 9:51:09

                        Iwík >> tihle se nehýbali, tak nevím :-)))

                          NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 9:48:23

                          Ládin >> jak tohle zabíjíš??? všichni mi říkaj, že se to hýbe ještě když to němá hlavu :)))

                            NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 9:43:41

                            kebator >> Kebator >> tyhle háčky mám taky, ale přijdou mi dost velký, tak nevím ,jestli je mám používat, spíš bych je použila na rybičku, ale to si počkám :))

                              NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 9:42:53

                              Ládin >> jéé, co bych za ně dala :)))

                                NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 9:35:43

                                Iwík >> No vidíš a mojí mamince se nelíbili. Prej takový hnusný potvory už domů tahat nesmim. Se trochu lekla, když přišla ráno z noční :-)))

                                  NLádin - Profil | Čt 7.5.2009 9:33:25

                                  kebator >> Kebator >> Já používam normální, protože na úhoře moc často nechodím, tak mi připadá zbytečný si kvůli nim pořizovat extra háčky. Ale kdybych je měl, tak bych na ně chytal, je dobrý, že mají ty protihroty na ramínku, aby z nich nesjížděla žížala.

                                    NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 9:29:29

                                    kebator >> Kebator >> tak to jsem zvědavá :)))
                                    já jsem zkusila žížalky včera, ale nic to nedělalo :(
                                    ale zítra půjdu na náš oblíbený rybníček :)))

                                      NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 9:10:42

                                      Iwík >> cauko cauko, dnes idem vecer na to !

                                        NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 9:02:06

                                        kebator >> Kebator >> ahojky :))))