Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Čt 7.5.2009 9:01:56

Ládin >> jů ty jsou krásný :)))

    NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 8:19:36

    Ládin >> no ja som bol vcera na zizali, a mam ich pozenahnane, takze sa tesim dnes, ako na ne pojdem ! pouzivas klasicke hacky, ci tie s predlzenym ramienkom ??

      NLádin - Profil | St 6.5.2009 22:10:09

      Tady prej někdo rozdává žížaly, taky bych nějaký potřeboval, ty potvory už mi všechny rozebraly :-(

        NKebator - Profil | St 6.5.2009 16:55:58

        haloooo, co tu nie je nik ??

          NIwík - Profil | St 6.5.2009 9:37:39

          kebator >> Kebator >> jj, tak hodně štěstí, zatím papa :))

            NKebator - Profil | St 6.5.2009 9:12:39

            Iwík >> jj, ved ked sa zadari, tak poslem samozrejme foto :-) idem nieco robit, cafko zatial !

              NIwík - Profil | St 6.5.2009 8:32:30

              kebator >> Kebator >> tak to jo :)))
              pamatuju si , jak jsme vždycky chytli až do půlnosi a pak hned od 4 hodin, kolikrát se stalo, že jsem usnula v křesílku jak poleno a zbudilo mě až pípání signalizátoru a to jsem pak nevěděla, kde to vůbec jsem :)))
              taky na ně vyrazíme, ale až v pátek nebo možná zítra, uvidím, ale asi se nám nebude chtít, protože přijedeme do Lípy až ve 23:15 hod :))))

                NKebator - Profil | St 6.5.2009 8:20:24

                Iwík >> nie nie, ja pojdem na ne okolo 8-mej vecer, lebo u nas sa moze teraz vhytat len do 24:00. takze to by som si moc nezachytal ... a na cervikov pojdem okolo 21:00, len musim najskor popolievat ...

                  NIwík - Profil | St 6.5.2009 8:17:44

                  kebator >> Kebator >> tak to jsi správný rybář :))
                  půjdeš na ně o půlnoci?? :)))
                  tak se to přeci dělá ne?? my chodíme na louku za barákem i ve dne a je jich tam dost, pak to vypadá, jakoby tam řádili divočáci :)))

                    NKebator - Profil | St 6.5.2009 8:01:07

                    Iwík >> no skoda, ze to tak nefunguje ... zobral by som aspon 50 kuskov :-)

                    no ked ich budem mat aspon 100-150 kuskov v kybli, tak budem rad, lebo zacina o tyzden aj sezona a v nedelu chcem ist na preteky, aby som ich mal dost...

                      NIwík - Profil | St 6.5.2009 7:32:22

                      kebator >> Kebator >> tak to jo :))) dneks aty žížaly budou lézt všude, prší tady a je ošklivo :(
                      já jsem byla nějaká unavená, takže jsem usnula na gauči, pak jsem šla raději rovnou do postýlky, ale chtěl ajsem vyrazit na rybky, ale dnes to asi nepujde, je tam hnusně, já nemám deštník ani Bivak, tak si počkám na pátek, to půjdu určitě :)))) už se těším :))))
                      Žížalky mám, bych ti je předala přes monitor, kdyby to šlo :))))

                        NKebator - Profil | St 6.5.2009 7:27:58

                        Iwík >> nie nie, nebol, lebo som nemal zizali. ale urobil som doma studnu+cerpadlo konecne, takze dnes ak nebude prsat, bude polievat a vecer pojdem na zizali s kyblom. Zajtra chcem ist na tie uhory a v nedelu idem na preteky ! a Ty sa mas ako ?

                          NIwík - Profil | St 6.5.2009 7:26:07

                          kebator >> Kebator >> tak se vede?? Byl jsi na rybách??

                            NKebator - Profil | St 6.5.2009 7:25:41

                            Iwík >> cauko :-)

                              NIwík - Profil | St 6.5.2009 7:25:10

                              VŠEM >>> Jinak přeji dobré ráno :)))

                                NIwík - Profil | St 6.5.2009 7:24:47

                                kebator >> Kebator >> Ahoj Kebo, jsi tu?? :)))

                                  NIwík - Profil | Út 5.5.2009 15:29:48

                                  kebator >> Kebator >> :)

                                    NKebator - Profil | Út 5.5.2009 15:28:20

                                    Iwík >> ok, aj ja letim dom, cafko vecer

                                      NIwík - Profil | Út 5.5.2009 15:25:47

                                      rybářům >> tak já letim dom, konečně!!!!!!!
                                      budu ještě přemýšlet o tom tripodu, ale tak nějak jste mě všichni zvyklali, tak uvidím zítra.
                                      Mějte se a čauky čau :))))

                                        NIwík - Profil | Út 5.5.2009 15:09:07

                                        kebator >> Kebator >> :))))
                                        já jsem přírodní človíček, mám ráda zelenou barvičku :))))