- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokec pro super lidičky
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy
Rybářská sezóna 2011 bude o
A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%
B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%
C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%
D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%
E) Egohoničství v ML8%
F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%
Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 26x v ignorovaných.
NKebator - Profil | Čt 7.5.2009 8:19:36
Ládin >> no ja som bol vcera na zizali, a mam ich pozenahnane, takze sa tesim dnes, ako na ne pojdem ! pouzivas klasicke hacky, ci tie s predlzenym ramienkom ??
NKebator - Profil | St 6.5.2009 9:12:39
Iwík >> jj, ved ked sa zadari, tak poslem samozrejme foto :-) idem nieco robit, cafko zatial !
NIwík - Profil | St 6.5.2009 8:32:30
kebator >> Kebator >> tak to jo :)))
pamatuju si , jak jsme vždycky chytli až do půlnosi a pak hned od 4 hodin, kolikrát se stalo, že jsem usnula v křesílku jak poleno a zbudilo mě až pípání signalizátoru a to jsem pak nevěděla, kde to vůbec jsem :)))
taky na ně vyrazíme, ale až v pátek nebo možná zítra, uvidím, ale asi se nám nebude chtít, protože přijedeme do Lípy až ve 23:15 hod :))))
pamatuju si , jak jsme vždycky chytli až do půlnosi a pak hned od 4 hodin, kolikrát se stalo, že jsem usnula v křesílku jak poleno a zbudilo mě až pípání signalizátoru a to jsem pak nevěděla, kde to vůbec jsem :)))
taky na ně vyrazíme, ale až v pátek nebo možná zítra, uvidím, ale asi se nám nebude chtít, protože přijedeme do Lípy až ve 23:15 hod :))))
NKebator - Profil | St 6.5.2009 8:20:24
Iwík >> nie nie, ja pojdem na ne okolo 8-mej vecer, lebo u nas sa moze teraz vhytat len do 24:00. takze to by som si moc nezachytal ... a na cervikov pojdem okolo 21:00, len musim najskor popolievat ...
NIwík - Profil | St 6.5.2009 8:17:44
kebator >> Kebator >> tak to jsi správný rybář :))
půjdeš na ně o půlnoci?? :)))
tak se to přeci dělá ne?? my chodíme na louku za barákem i ve dne a je jich tam dost, pak to vypadá, jakoby tam řádili divočáci :)))
půjdeš na ně o půlnoci?? :)))
tak se to přeci dělá ne?? my chodíme na louku za barákem i ve dne a je jich tam dost, pak to vypadá, jakoby tam řádili divočáci :)))
NKebator - Profil | St 6.5.2009 8:01:07
Iwík >> no skoda, ze to tak nefunguje ... zobral by som aspon 50 kuskov :-)
no ked ich budem mat aspon 100-150 kuskov v kybli, tak budem rad, lebo zacina o tyzden aj sezona a v nedelu chcem ist na preteky, aby som ich mal dost...
no ked ich budem mat aspon 100-150 kuskov v kybli, tak budem rad, lebo zacina o tyzden aj sezona a v nedelu chcem ist na preteky, aby som ich mal dost...
NIwík - Profil | St 6.5.2009 7:32:22
kebator >> Kebator >> tak to jo :))) dneks aty žížaly budou lézt všude, prší tady a je ošklivo :(
já jsem byla nějaká unavená, takže jsem usnula na gauči, pak jsem šla raději rovnou do postýlky, ale chtěl ajsem vyrazit na rybky, ale dnes to asi nepujde, je tam hnusně, já nemám deštník ani Bivak, tak si počkám na pátek, to půjdu určitě :)))) už se těším :))))
Žížalky mám, bych ti je předala přes monitor, kdyby to šlo :))))
já jsem byla nějaká unavená, takže jsem usnula na gauči, pak jsem šla raději rovnou do postýlky, ale chtěl ajsem vyrazit na rybky, ale dnes to asi nepujde, je tam hnusně, já nemám deštník ani Bivak, tak si počkám na pátek, to půjdu určitě :)))) už se těším :))))
Žížalky mám, bych ti je předala přes monitor, kdyby to šlo :))))
NKebator - Profil | St 6.5.2009 7:27:58
Iwík >> nie nie, nebol, lebo som nemal zizali. ale urobil som doma studnu+cerpadlo konecne, takze dnes ak nebude prsat, bude polievat a vecer pojdem na zizali s kyblom. Zajtra chcem ist na tie uhory a v nedelu idem na preteky ! a Ty sa mas ako ?
NIwík - Profil | Út 5.5.2009 15:25:47
rybářům >> tak já letim dom, konečně!!!!!!!
budu ještě přemýšlet o tom tripodu, ale tak nějak jste mě všichni zvyklali, tak uvidím zítra.
Mějte se a čauky čau :))))
budu ještě přemýšlet o tom tripodu, ale tak nějak jste mě všichni zvyklali, tak uvidím zítra.
Mějte se a čauky čau :))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NLodě a jejich úprava1035
NRare woblery - Rapala14050
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NGalerie okounů ...1092
NÚhoří sezona 201210514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











