Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Iwík - Profil | Po 9.7.2012 10:36:35

Dejv >> to je CHaS :o)))

to věřím ;) ani candoše jsem nejedla .... sakryš, jsem to ale rybářka :o))))

    Dejv - Profil | Po 9.7.2012 10:25:49

    Iwík >> sumik je mňam, kam se hrabe kapr..

    Jaký masařky, spíš jen ne zcela zfanatizovaný CHaP..:-))

      Iwík - Profil | Po 9.7.2012 10:18:57

      Dejv >> hmm :o) se máš ;) já dva vzala ale jen pro rodinu, takže já nic nemám ... snad si ho ulovím příště :o)

      sumíka bych si dala ;) toho jsem ještě nebaštila :o)


      teď tu vypadáme jako největší masařky :o)))))

        Dejv - Profil | Po 9.7.2012 10:10:55

        Iwík >> to já už letos sežral dva..:-) A teď v týdnu chci jít zkusit lapit nějakýho konzumního suma.

          Iwík - Profil | Po 9.7.2012 10:04:59

          Dejv >> víš, jak bych si dala kapra??? Fakt jsem měla hrozně velkou chuť na rybu, ale zase nic a cejny neberu ... fuj, smrdí to a je to plný slizu :o))))

            Dejv - Profil | Po 9.7.2012 9:59:56

            Iwík >> se začni živit rybolovem..:-))

              Iwík - Profil | Po 9.7.2012 9:49:29

              Dejv >> tak to abych teď měsíc nežrala :o))))) safryš ;)))

                Dejv - Profil | Po 9.7.2012 9:43:28

                Iwík >> jj..:-)

                  Iwík - Profil | Po 9.7.2012 9:34:37

                  Dejv >> :o))) to se teda mám na co těšit ;))))

                    Dejv - Profil | Po 9.7.2012 9:22:45

                    Iwík >> se tě nebudu ptát..:-)) pudeš, třeba i nedobrovolně..:-))

                      Iwík - Profil | Po 9.7.2012 9:17:20

                      Dejv >> jestli za měsíc neshodím 20 kilo, tak do vody nejdu :o))))

                        Iwík - Profil | Po 9.7.2012 9:17:04

                        Lauri >> :o)) neboj, ryby Ti neutečou ... max se vychytají :o)))

                          Dejv - Profil | Po 9.7.2012 9:11:35

                          Iwík >> doufám, že vyjde i počasí, aby jsme dali i koupačku..:-))

                            Lauri - Profil | Po 9.7.2012 9:06:41

                            možná tak tenisový loket :))

                              Lauri - Profil | Po 9.7.2012 9:06:08

                              Iwík >> letos spíš štičky a okounci :( ale všechno prokletí zlomím a dravci z východu uvidí žač je toho Lauriho loket :))

                                Iwík - Profil | Po 9.7.2012 9:03:38

                                Lauri >> to věřím :o)) ty vaši okouni a štiky ;)) to by se mi taky líbilo :o))

                                  Lauri - Profil | Po 9.7.2012 8:49:06

                                  Iwík >> chodím jen málo a když tak na chvilku, proto není úspěch. Potřeboval bych vyrazit na půl dne a nestačil by mi film ve foťáku :))

                                    Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:38:10

                                    Lauri >> kouzelná :o)

                                    tak to jsi se spíš prošel s prutrem v ruce no ;)) alespojn jsi ten prut provětral, i když jinak, než bys asi chtěl :o))

                                    jj, taky věřím, že to snad přijde :o) ani kapři neberou ... a to jsem měla zrovna v sobotu na jednoho chuť :o))) a chytla jsem jen dva cejny ....

                                      Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:32:47

                                      Dejv >> to je bezva ;))) už se těším ;)))

                                      a ne ža zase chytneš nějakou obludu .... i když posledně to bylo fajn :o)) ten okyšek byl dobrá vázka ;)))

                                        Lauri - Profil | Po 9.7.2012 8:32:33

                                        Iwík >> s kočárkem jsem byl asi jen dvakrát a to na pstruhovce, ještě k tomu jsem měl psa, víš o čem mluvím (plemeno ne zrovna vhodné na přívlač). Dítě řvalo,pes skákal do vody prostě přívlačová idylka.......letos jsem taky bez úspěchu, ale pořád věřím že přijde. Sezona je teprve na začátku