- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokec pro super lidičky
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy
Rybářská sezóna 2011 bude o
A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%
B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%
C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%
D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%
E) Egohoničství v ML8%
F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%
Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
35x v oblíbených a 26x v ignorovaných.
Dejv - Profil | Po 9.7.2012 8:31:21
Iwík >> už to víš:-) Takže tě asi oblažím svou přítomností..:-))
Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:24:01
Lauri >> :o)) no vidíš, já myslela, že jo, když chodíš na ryby s kočárkem ;) to je víc pohybu než předtím ne :o)
chodím, ale ty mrchy na mě prděj ... jeden dravec (pěkný) na prutě, ale po chvíli se vypnul ... a pak jen dva útoky na hladinovku, jinak nic :o) prostě mi to letos nějak nejde no .... snad se to nějak zlomí ;)
chodím, ale ty mrchy na mě prděj ... jeden dravec (pěkný) na prutě, ale po chvíli se vypnul ... a pak jen dva útoky na hladinovku, jinak nic :o) prostě mi to letos nějak nejde no .... snad se to nějak zlomí ;)
Lauri - Profil | Po 9.7.2012 8:19:49
Iwík >> to už taky není pravda :))
Chodíš na dravce? Říkala jsi že máš za barákem sumců jak nas.... a v ML kde nic tu nic :))
Chodíš na dravce? Říkala jsi že máš za barákem sumců jak nas.... a v ML kde nic tu nic :))
Dejv - Profil | Po 9.7.2012 8:18:42
Iwík >> já že začátkem srpna si budu válet šunky na móři, tak abych tě neprošvihnul..:-))
Iwík - Profil | Po 9.7.2012 7:55:26
Lauri >> no nazdár ;)))
hele., tady jsi ještě taková kulička :o))
už sem nidko nepíše, všichni na to prdí ... njn :o)) tak už to bývá ;) ale na ryby chodím, jen ty mrchy nějak nechtějí brát :o)))
Jinak zdravím i ostatní, co sem po 2 měsících přispěli ;)
hele., tady jsi ještě taková kulička :o))
už sem nidko nepíše, všichni na to prdí ... njn :o)) tak už to bývá ;) ale na ryby chodím, jen ty mrchy nějak nechtějí brát :o)))
Jinak zdravím i ostatní, co sem po 2 měsících přispěli ;)
Lauri - Profil | St 4.7.2012 14:07:03
Jdu si takhle okolo a říkám když už jsem tu, tak pozdravím Iwíka. A koukám, že poslední zápis je z května. Kde jste? Nechodíte na ryby?
Iwík - Profil | Po 21.5.2012 13:23:53
Dejv >> :o)) alespoň víš, jaký to je :o)))
taky jsem vždycky ráda prolejzala všechny možný místa :o) nikde nikdo ... prostě paráda ;)
taky jsem vždycky ráda prolejzala všechny možný místa :o) nikde nikdo ... prostě paráda ;)
Dejv - Profil | Po 21.5.2012 13:21:04
Iwík >> no někdy mě připadá, že lovenej jsem já..:-))
já si vůbec libuju v takovejch lehce přístupnejch vodách, tohle je moje další srdcovka..:-)
já si vůbec libuju v takovejch lehce přístupnejch vodách, tohle je moje další srdcovka..:-)
Iwík - Profil | Po 21.5.2012 13:14:00
Dejv >> :o)))) pěkné ;))
njn, ale tomuhle se opravdu říká lov ne? :o)
njn, ale tomuhle se opravdu říká lov ne? :o)
Dejv - Profil | Po 21.5.2012 13:08:51
Iwík >> nohy v poho, na těch mách gumáky a maskáče naipregnovaný rybím slizem (možná jsou už i neprůstřelný..:-))), ale od pasu vejš je to horší. A to maj zatím jen metr, pak už se tam musím orientovat jedině s periskopem..:-)) A když si pak v tý spleti ťápneš do schovaný díry nebo škobrtneš o neviditelnou větev, to je pak ejchuchů..:-))
To zelený (krom stromů) jsou kopřivy..:-))
To zelený (krom stromů) jsou kopřivy..:-))
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33405
Fotky ryb pouze na přívlač107172
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Výroba woblerů31008
Kayakfishing a kajakorybaření20680
Lodě a jejich úprava1035
Rare woblery - Rapala14053
Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Galerie okounů ...1092
Úhoří sezona 201210514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














