Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Dejv - Profil | Po 9.7.2012 8:31:21

Iwík >> už to víš:-) Takže tě asi oblažím svou přítomností..:-))

    Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:24:01

    Lauri >> :o)) no vidíš, já myslela, že jo, když chodíš na ryby s kočárkem ;) to je víc pohybu než předtím ne :o)

    chodím, ale ty mrchy na mě prděj ... jeden dravec (pěkný) na prutě, ale po chvíli se vypnul ... a pak jen dva útoky na hladinovku, jinak nic :o) prostě mi to letos nějak nejde no .... snad se to nějak zlomí ;)

      Lauri - Profil | Po 9.7.2012 8:19:49

      Iwík >> to už taky není pravda :))
      Chodíš na dravce? Říkala jsi že máš za barákem sumců jak nas.... a v ML kde nic tu nic :))

        Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:19:04

        Dejv >> a do kdy? :o)

          Dejv - Profil | Po 9.7.2012 8:18:42

          Iwík >> já že začátkem srpna si budu válet šunky na móři, tak abych tě neprošvihnul..:-))

            Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:17:01

            Dejv >> nazdárek Dejvulíne ;)

            símtě až v srpnu :o) za měsíc :o)

              Iwík - Profil | Po 9.7.2012 8:16:33

              Lauri >> no fakt :o)) teď jsi takový pohublý :o))

                Dejv - Profil | Po 9.7.2012 8:11:03

                Iwík >> nazdar Prdítko, kdypak se rychtujete na Roudnici ??

                  Lauri - Profil | Po 9.7.2012 8:10:01

                  Iwík >> kulička? Dík :))

                    Iwík - Profil | Po 9.7.2012 7:55:26

                    Lauri >> no nazdár ;)))
                    hele., tady jsi ještě taková kulička :o))

                    už sem nidko nepíše, všichni na to prdí ... njn :o)) tak už to bývá ;) ale na ryby chodím, jen ty mrchy nějak nechtějí brát :o)))

                    Jinak zdravím i ostatní, co sem po 2 měsících přispěli ;)

                      P!F - Profil | Čt 5.7.2012 21:26:23

                      Tarn >> on je to dvojtakt?

                        Tarn - Profil | Čt 5.7.2012 19:27:45

                        Dejv >> moc oleje v benzínu, zdá se :))

                          Lauri - Profil | St 4.7.2012 20:36:57

                          Dejv >> neřekl bych, kouří to jak má :)

                            Dejv - Profil | St 4.7.2012 14:30:21

                            Lauri >> máš asi prdlý těsnění u karburátoru..:-)))))

                              Lauri - Profil | St 4.7.2012 14:07:03

                              Jdu si takhle okolo a říkám když už jsem tu, tak pozdravím Iwíka. A koukám, že poslední zápis je z května. Kde jste? Nechodíte na ryby?

                                Dejv - Profil | Po 21.5.2012 13:39:54

                                Iwík >> jo, už chybí jen ten hák do huby..:-))

                                  Iwík - Profil | Po 21.5.2012 13:23:53

                                  Dejv >> :o)) alespoň víš, jaký to je :o)))

                                  taky jsem vždycky ráda prolejzala všechny možný místa :o) nikde nikdo ... prostě paráda ;)

                                    Dejv - Profil | Po 21.5.2012 13:21:04

                                    Iwík >> no někdy mě připadá, že lovenej jsem já..:-))

                                    já si vůbec libuju v takovejch lehce přístupnejch vodách, tohle je moje další srdcovka..:-)

                                      Iwík - Profil | Po 21.5.2012 13:14:00

                                      Dejv >> :o)))) pěkné ;))

                                      njn, ale tomuhle se opravdu říká lov ne? :o)

                                        Dejv - Profil | Po 21.5.2012 13:08:51

                                        Iwík >> nohy v poho, na těch mách gumáky a maskáče naipregnovaný rybím slizem (možná jsou už i neprůstřelný..:-))), ale od pasu vejš je to horší. A to maj zatím jen metr, pak už se tam musím orientovat jedině s periskopem..:-)) A když si pak v tý spleti ťápneš do schovaný díry nebo škobrtneš o neviditelnou větev, to je pak ejchuchů..:-))

                                        To zelený (krom stromů) jsou kopřivy..:-))