Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NDejv - Profil | Pá 17.8.2012 9:12:15

Iwík >> co ?

    NIwík - Profil | Pá 17.8.2012 9:05:27

    Dejv >> a je to ;)

      NIwík - Profil | Pá 17.8.2012 8:27:03

      Dejv >> vydrž ;)))

        NDejv - Profil | Pá 17.8.2012 8:23:35

        Iwík >> musím ??? Nic nemusím !!

        Nemel a láduj...:-)

          NIwík - Profil | Pá 17.8.2012 8:18:02

          Dejv >> :o))) čauky ;)

          musíš vydržet a budou i ryby :o)

            NDejv - Profil | Čt 16.8.2012 18:49:13

            Iwík >> tak kde máš ty velryby ??

              Nbremic - Profil | Čt 9.8.2012 12:26:18

              karel/ >> Krásně vybarvenej....

                Nkarel/ - Profil | St 8.8.2012 16:18:30

                Iwík >> Jak neni čas na ryby? Je pravda, že se dostanu na ryby , taky jen o víkendu a to kolikrát ani nevyrazím.... Jsem z tý práce nějakej urvanej a pak si o víkendu rád odpočinu. :-))))

                  NIwík - Profil | Po 6.8.2012 8:03:06

                  karel/ >> čauky Kájo ;)
                  krásnej candátík :)

                  nejdou, ryby stojí za prd .... není ani čas ... bohužel ....

                    Nkarel/ - Profil | Ne 5.8.2012 19:58:24

                    Iwík >> Čau Iwíku. Nějak ti to tu nejede. Co na ryby chodíš, nebo pořád makáš?:-))

                      NBuBu99 - Profil | Po 9.7.2012 11:04:14

                      Dejv >> no fakt ,sliboval jsem jim to už v zimě že půjdou letos dva do kouře:-))

                        NDejv - Profil | Po 9.7.2012 11:03:12

                        BuBu99 >> nazdar strašidlo, mě nenaserreš..:-))

                          NBuBu99 - Profil | Po 9.7.2012 10:59:49

                          Dejv >> já v sobotu udil dva fousaté dorostence a dobrý................:-)

                            NBuBu99 - Profil | Po 9.7.2012 10:58:42

                            Iwík >> ne ještě nemám:-)

                              NIwík - Profil | Po 9.7.2012 10:56:44

                              BuBu99 >> deš brzo Bubáku ;))
                              čauky :o)
                              už máš ten korbel u sebe?????

                              letim, už musím ;))))

                                NIwík - Profil | Po 9.7.2012 10:56:10

                                Dejv >> :o))) neboj, budu makat, lenošení mě nečeká ... bohužel .... :o)
                                pa

                                  NBuBu99 - Profil | Po 9.7.2012 10:56:05

                                  Iwík >> tě bůh Ivviku

                                  :-)

                                    NDejv - Profil | Po 9.7.2012 10:52:53

                                    Iwík >> jak mizim ????? to je úroveň tohlecto........

                                      NIwík - Profil | Po 9.7.2012 10:50:57

                                      Dejv >> to teda :o)))

                                      hele, já mizim ;)) tak se měj hezky a někdy zase na napísanou ;))

                                        NDejv - Profil | Po 9.7.2012 10:49:36

                                        Iwík >> candoš je ještě lepší jak sumik.

                                        Sakryš, sem ale masařka..:-)))