Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Po 21.5.2012 12:57:03

Dejv >> tak :o) je to výhoda, lidí tam moc není, tak tam máš i klid :o)

taky jsem si jenou pěkně užila kopřivy ... ještě dva dny potom mě ty nohy pálily :o))))

    NDejv - Profil | Po 21.5.2012 12:55:24

    Iwík >> já ne, včera mě to stačilo, ještě teď mě brněj ruce a ucho vod kopřiv..:-)) To když už, tak se někde vyvalit ke kaprákům nebo fídrům..:-)))

    Ale je fakt, že do těch míst zabrousí rybář tak jednou za deset let a ještě to musí bejt magor jako já..:-))

      NIwík - Profil | Po 21.5.2012 12:50:21

      Dejv >> ne ne :o)) tam někdo naprděl už při výrobě ;))) a jak to je ještě zelený .... fakt lákavá nástraha :o)))))))

      já miluju džungle, tam většinou nikdo nechodí, tak tam je klid ;)
      teda ale povim Ti, že bych dneska klidně šla, je tam takový hezký počasí :o) pod mrakem, žádný hic, prostě tak akorát :o))

        NDejv - Profil | Po 21.5.2012 12:48:31

        Iwík >> a nenaprďánkoval ti náhodou Kubajs do tý pixly s rohlíkáčem ???:-)))

        Já zkoušel novej revír, slušný rybky jsem spíš jen viděl a jednoho dostal, ale ta jungle tam je děsběs, dvakrát jsem se vyválel v kopřivách, hic jak v pr...., no co ti budu povídat......prostě labůžo..:-))

          NIwík - Profil | Po 21.5.2012 12:42:39

          Dejv >> nazdárek Dejvulínku ;)

          no, potěšilo mě to :o) pač jsem chytala jen na kuku - nechahla jsem červy doma ... a měla jsem tam ještě rohlíkový boilies s příchutí mušle - na háček jsem to dávala pomocí peánu - to byl smrad ... :o)) no a za chvíli taková rána do prutu a byl tam fešák ;)

          šla bych zase, ale tento týden nebude čas ... třeba ten příští s Kubíkem zajdem :o)

            NDejv - Profil | Po 21.5.2012 10:58:40

            Iwík >> čůs prdečku, pěkný kleně..:-))
            Taky jsem včera byl - masakr...

              NIwík - Profil | St 9.5.2012 11:23:45

              Dejv >> tak hlavně, že jste si to užili :o)

              někdy prostě neberou no ;) ale zase jste byli úplně jinde a to musí být taky super :o)

                NDejv - Profil | St 9.5.2012 10:03:14

                Iwík >> no nic moc, každá rybka byla dost vydřená. Ale i tak to bylo super, spousta zážitků, poznání nových míst...

                  NIwík - Profil | St 9.5.2012 9:43:05

                  Dejv >> nazdar Dejvulíku ;)

                  koukala jsem :o) ale pěkně jste zachytali ne? :o)

                    NDejv - Profil | St 9.5.2012 8:18:28

                    Iwík >> čauvec...nic nedostaneš, žádnou jsem nechytil..:-))

                      NIwík - Profil | St 9.5.2012 7:48:51

                      karel/ >> času moc není, ale po večerech to jde :o))

                        Nkarel/ - Profil | Pá 4.5.2012 20:29:07

                        Iwík >> Ahoj. Já nemám tolik času, abych teď chodil na ryby a popravdě se mi ani moc nechce. Co ty, že máš tolik času na ryby? :-)))

                          NIwík - Profil | Čt 3.5.2012 7:34:45

                          karel/ >> čauky Kájo ;)

                          jj :o) už se zase těším ;) u vody je fajn :o)
                          a co ty? ty čekáš na dravce co? :o)

                            Nkarel/ - Profil | St 2.5.2012 19:12:09

                            Iwík >> Ahoj.

                            Pěkně ona. Koukám, že konečně chodíš na ryby častěji. To je dobře, tam si člověk alespoň odpočine.... :-)

                              NDejv - Profil | St 25.4.2012 14:22:04

                              tak čau a páááá !!!!!!!!:-)))

                                NIwík - Profil | St 25.4.2012 10:13:40

                                Dejv >> :o)) dííík ;)

                                to je pocta :o)

                                  NDejv - Profil | St 25.4.2012 9:59:46

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> já tam čuměl na víc věcí..:-))

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 25.4.2012 9:37:45

                                    Dejv >> Já jsem celkem čuměl, že tam ty parmy vůbec jsou. To není úplně typický parmový pásmo :-)

                                      NDejv - Profil | St 25.4.2012 9:36:34

                                      Iwík >> jestli se zadaří, tak tu první věnuju tobě..:-))

                                        NDejv - Profil | St 25.4.2012 9:35:51

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> já si flek vybrat nemůžu, musíme najít nějakej kompromis. Prostě je budu zkoušet a buď se zadaří nebo ne :-)