Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | St 25.4.2012 9:33:55

Dejv >> :o) pěkná :o)

tak snad se Ti zadaří a lapneš to torpédo, co se nemíní v proudu vzdát :o)

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 25.4.2012 9:33:37

    Dejv >> Tuším, že ty parmy nachytali na fleku, kde jsme byli dva dny a pak odjeli jinam, že tam to bude prý mnohem lepší, ale nebylo

      NDejv - Profil | St 25.4.2012 9:31:27

      Iwík >> parmy tam jsou luxusní, 70-80 jsou docela běžný, když se zadaří. Já jsem zatim na ně neměl štěstí, respektive jsem nechytal na žádným parmovým fleku, jen na kanále jsem ulovil pár mrňousků.

      Tady jsem si pro ilustraci půjčil fotku od Rafa, tak snad mě nezakousne..:-))

        NIwík - Profil | St 25.4.2012 9:22:05

        Dejv >> parmy jo???? :o)) sakryš ;)

        já chci jít dneska s Kubíkem, tak doufám, že nebude pršet a nebo nebude moc zakalená voda, včera lilo šíleně :o)

          NDejv - Profil | St 25.4.2012 9:16:55

          Iwík >> hlavně na kapry a trochu sumce, na fídr zkusím parmy. Budeme na hlaváku, a tam jsem snad neslyšel, že by se tam chytil amur.

            NIwík - Profil | St 25.4.2012 9:05:30

            Dejv >> jedeš na sumce nebo na amury? :o)

              NDejv - Profil | St 25.4.2012 7:54:35

              Iwík >> však já jsem...:-)

              v práci..:-(

                NIwík - Profil | St 25.4.2012 7:52:08

                Dejv >> to už bych byla nervní :o)))

                jsi v práci? nebo doma?

                  NDejv - Profil | St 25.4.2012 7:51:37

                  Iwík >> zdar prdečku.:-))

                  11 hodin do startu..:-))

                    NIwík - Profil | St 25.4.2012 7:38:34

                    Dejv >> nazdar Dejvíku,
                    tak už se Ti to blíží co? :o)

                      NIwík - Profil | Út 24.4.2012 8:47:55

                      Dejv >> teda, Ty se budeš mít :o)

                      Tak doufám, že tam pěkně zalapeš :o)
                      já se těším na ty naše český kapříky :o) letos to začalo fat pěkně :o) tak jsem zvědavá, jestli to bude i tak pěkně pokračovat ;)

                        NDejv - Profil | Út 24.4.2012 8:27:38

                        Iwík >> již zítra a pak 10 dní nepřetržitého labůža..:-))))))

                          NIwík - Profil | Út 24.4.2012 8:15:16

                          Dejv >> čauky :o)

                          tak jak se těšíš na ryby? :o) já děsně ;)

                            NDejv - Profil | Út 24.4.2012 8:10:21

                            Iwík >> nazdar prdečku..:-)

                              NIwík - Profil | Út 24.4.2012 7:39:54

                              jinak dobré ráno příchozím i čumilům :o))

                                NIwík - Profil | Út 24.4.2012 7:37:09

                                karel/ >> čauky Kájíku ;)

                                díky :o)) jestli bude pěkně, tak bychom zítra zase zašli :o) už se nemůžu dočkat ;)
                                je to fajn, takhle vypnout a užívat si přírody :)

                                jinak na fotce bych se klidně mohla tvářit líp :o)) to víš, když se brzo vstává, tak ty oči pak dělají své ;))

                                jinak se taky těším na dravce :o) loni jsem krásně zahájila přímo na 16.6. malou štičkou :o) tak uvidíme letos :o)

                                  Nkarel/ - Profil | Po 23.4.2012 18:36:31

                                  Iwík >> Ahoj, ahoj. Dobrej lov koukám v ML. Pěkná ona na fotce, pěkný kapřík na fotce. Já na rybu teď moc času nemám, snad se to 16.6 zlepší.:-)))))))))))))

                                    NIwík - Profil | Po 23.4.2012 8:29:22

                                    Dejv >> :o)) no, bylo tam spousta násaďáků :o) tak třeba bych nějakého taky vzala :o) mamča se mě pořád ptá, kdy jí nějakého přinesu :o))


                                    šlo to dobře, jen jsem ten smrad nemohla dostat z rukou :o)

                                      NDejv - Profil | Po 23.4.2012 8:24:32

                                      Iwík >> já už letos přines domů 2x tolik ryb co loni...................dvě..:-))

                                      Ale s ouklejema by se mě teda nimrat nechtělo..:-))

                                        NIwík - Profil | Po 23.4.2012 8:21:54

                                        Dejv >> já na toho třiapadesátníka koukala a říkám si, jestli ho mám vzít (už jsem dva roky nevzala domů rybu ...), ale on na mě zas tak blbě čuměl :o)) tak jsem ho radši pustila :o)))

                                        ale ty oukleje ... to byl masakr :o)) tak jsem pak neodolala a jelikož šli fakt na hod, tak jsem jich pár vzala domů a zkusim z nich zavináče :o) už jsou naložený ;) a koukala jsem, jak šli krásně čistit :o) líp než kapr :o))

                                        bylo to fajn po tak dlouhé době donést domů "úlovek" :o)