Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Dejv - Profil | Po 23.4.2012 8:19:55

Iwík >> já v pátek v bouřce pár kapříků (nej 55 šl se mnou domů), cejnů a dva karase velikosti mírového kapra..:-))
Včera jen pár násaďáků.

Ale pozítří to přijde..:-))

    Iwík - Profil | Po 23.4.2012 8:16:43

    Dejv >> nazdárek Dejvulíne :o)

    jj, bylo to super ;) My jsme byli ještě v pátek, ale já nic, jen pár záběrů a jediný Kája lapnul ke konci lovu podoustev neboli podle Káji "padoustev" :)) pořád mu totiž padala z ruky :o))

    bylo to super, už se těším na víkend, až zase zajdeme :o)) možná zdrhnu na ryby i dřív ;) jestli bude takhle pěkně, tak bych si nejraději vzala půlden volna a jela k vodě :o)

      Dejv - Profil | Po 23.4.2012 8:14:18

      Iwík >> zdar prdečku, koukám zalovilas..:-))

      Já taky, v pátek v bouřce a ještě včera..:-))

        Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 11:12:25

        BuBu99 >> :o) já taky jdu po práci :o)

        stejně je u vody nejlíp :o)

          BuBu99 - Profil | Pá 20.4.2012 11:06:48

          Iwík >> vůbec nemám čas se k vodě dostat ,s fídrem se možná urvu na chvilku,nebo s mouchhou ale na víkend se dostanu až v květnu..:-)

            Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 11:04:01

            BuBu99 >> až??? to bych nevydržela :o))))

            jj, máš ho zadara ;) za to, jak jsi hodný klučík ;))

              Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 11:03:04

              Dejv >> :o)))) jen jdi, u vody je nejlíp ;))

                BuBu99 - Profil | Pá 20.4.2012 11:02:39

                Iwík >> tak to ja se asi k vodě dostanu tak v půlce května:-))

                  BuBu99 - Profil | Pá 20.4.2012 11:02:03

                  Dejv >> nevypláznu ,kamarádka mi ho dá zadarmo....-))

                    Dejv - Profil | Pá 20.4.2012 10:59:53

                    BuBu99 >> a taky za něj víc vyplázneš..:-)))

                      Dejv - Profil | Pá 20.4.2012 10:59:11

                      Iwík >> neser mi, káčo jedna..:-)) Začínáš mě nahlodávat, že to dneska taky pofackuju co nejrychlejc a vezmu mizíka k vodě..:-)))

                        Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 10:59:01

                        BuBu99 >> jj, moc se všem líbil ;) jo a teď nedávno jsem dělala stejný :o) jsou jak bráškové ;) jako by si z oka vypadli :o)

                          BuBu99 - Profil | Pá 20.4.2012 10:56:53

                          Iwík >> můj hrnek byl na výstavě jo.......tak to bude mít vetší senu:-))

                            Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 10:53:42

                            Dejv >> :o) to já jedu z práce hned domů, tak to pofackuju a pak zase k vodě ;) už se těším :o)

                            miluju pátky ;))


                            pošlu ti sms, jak berou ;))

                              Dejv - Profil | Pá 20.4.2012 10:52:19

                              Iwík >> potvoro, já ž do 15:00. Pak jedu na poradu a na nákup do rybářskejch. Rybky asi dnes nestihnu, ale kdoví, jestli mě zas nerupne v palici..:-)) Polovinu věcí, co jsem chtěl ještě dneska zařídit, jsem zapomněl doma..:-))

                                Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 10:50:48

                                BuBu99 >> já vííííííím :o)))

                                to víš, hrnek byl na výstavě a jak jsem ho schovala, tak jsem na něj zapomněla :o)))
                                až budu posílat talíře, tak Ti ho pošlu ;)

                                  BuBu99 - Profil | Pá 20.4.2012 10:46:17

                                  Iwík >> no nevim ,adresu už jsem ti poslal:-))

                                    Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 10:45:33

                                    BuBu99 >> čauky :o)))
                                    no hádej :o))

                                      BuBu99 - Profil | Pá 20.4.2012 10:44:28

                                      Iwík >> ahoj,tak kdepak mám korbel:-))))

                                        Iwík - Profil | Pá 20.4.2012 10:40:15

                                        Dejv >> do kolika vůbec hákuješ? Já jen do 13:45 :o))