Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 20.4.2012 9:56:05

Dejv >> a kdy jindy :o)) když bys byl venku, tak bys to zase neviděl :o))

už se těším, až zajdeme zase ;)

    NDejv - Profil | Pá 20.4.2012 9:49:49

    Iwík >> no to je výborný, hlavně že to sem dáš když kejsnu v práci !!!

      NIwík - Profil | Pá 20.4.2012 9:42:00

      jedna mini pouštěcí :o)

        NIwík - Profil | Pá 20.4.2012 9:41:03

        :o)) dobré dopoledne ;))

        není nad to být u vody :o)) já tu rybařinu prostě zbožňuju :o))

          NDejv - Profil | Ne 15.4.2012 22:29:29

          Iwík >> brou, prdečku:-)

            NIwík - Profil | Ne 15.4.2012 22:26:35

            Dejv >> jo, to mi povídej ...

            no, nic ... jdu zařezávat
            tak brou :)

              NDejv - Profil | Ne 15.4.2012 22:25:25

              Iwík >> pelešení je prostě labůžo, co si budem povídat..:-))) Jen kdyby se tak nemuselo tak svinsky brzo vstávat do tý zajebaný práce..:-//

                NIwík - Profil | Ne 15.4.2012 22:20:22

                Dejv >> a stejně, co mám jinýho dělat ...

                jít spát je nejlepší, co může být ... :)

                  NDejv - Profil | Ne 15.4.2012 22:19:33

                  Iwík >> :-) no právě.

                  však já za chvilku taky zapluju..

                    NIwík - Profil | Ne 15.4.2012 22:17:25

                    Dejv >> no jo no, jakobys mě neznal :)

                      NDejv - Profil | Ne 15.4.2012 22:16:08

                      Iwík >> no to sem si moh myslet, jen se tady objevím, hned bys lezla do postele !!

                      :-))

                        NIwík - Profil | Ne 15.4.2012 22:12:46

                        Dejv >> :o) už půjdu spát

                          NDejv - Profil | Ne 15.4.2012 22:05:57

                          Iwík >> vylez, srábku..:-))

                            NDejv - Profil | Čt 5.4.2012 9:14:41

                            Iwík >> jenom chcíplá koza nejde....

                              NIwík - Profil | Čt 5.4.2012 9:09:48

                              Dejv >> to nejde :o)

                              já bych šla k vodě i teď :o)

                              jdu něco dělat, tak papa ;)

                                NDejv - Profil | Čt 5.4.2012 8:52:23

                                Iwík >> tak se koukej na všechno vyserat a marš k vodě.

                                Teda teď ne, teď tam je hnusně..

                                  NIwík - Profil | Čt 5.4.2012 8:20:16

                                  Dejv >> tak bych šla :o) včera jsem si prohlížela fotky z ryb ... úplně se mi zastesklo, že jsem v práci a ne venku :o))

                                    NDejv - Profil | Čt 5.4.2012 8:18:54

                                    Iwík >> nóóó.....byl..:-)

                                    teď už proháním fídr..:-)

                                      NIwík - Profil | Čt 5.4.2012 8:04:46

                                      Dejv >> čauky Dejvulíne :o)

                                      jak nic :o)) něříkej, že jsi nebyl na játrovačce ;)

                                        NDejv - Profil | Čt 5.4.2012 8:03:16

                                        Iwík >> my nic.



                                        Nazdar prdítko..:-))