Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Čt 5.4.2012 7:59:49

nazdar lidi :o))

žiju ;) nějak nemám čas ...
na ryby se snad dostanu, i když teď je pěkně hnusně ... tak až bude líp, hned budu u vody :o))

a co Vy? :o)

    NBuBu99 - Profil | St 4.4.2012 18:48:53

    Iwík >> ahoj

    ty taky ještě žiješ?:_))

      Nkarel/ - Profil | St 4.4.2012 18:41:42

      Iwík >> Ahoj Iwíku. Jak pak to jde? :-))) Co ryby byla jsi....:-))))))

        NIwík - Profil | Čt 8.3.2012 7:29:50

        Piskořík >> mám se dobře, díky za optání :o) zrovna dneska jedu do dílny, mám toho vcelku dost, tak si pořádně máknu ;)

          NDejv - Profil | St 7.3.2012 20:41:55

          Piskořík >> nááá..čube !!!:-))

            NPiskořík - Profil | St 7.3.2012 20:39:35

            Dejv >> Hnííído....:o)

              NDejv - Profil | St 7.3.2012 20:38:23

              Piskořík >> mám se fajn, díky za optání..:-)

                NPiskořík - Profil | St 7.3.2012 17:32:55

                Iwík >> A vůbec, jak se máš, Hrnčířko....:o)

                  NIwík - Profil | St 7.3.2012 11:35:23

                  Piskořík >> :o)

                    NPiskořík - Profil | St 7.3.2012 11:27:12

                    Iwík >> Nazdar Iwiště...díky...:o)

                      Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:57:45

                      No nic,,musim jít.Tak se mějte moc hezky a Petruv zdar..Ahoj.

                        Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:53:16

                        Iwík - no a je to vyřešený..ona tam třeba usne...a budeš mít přesčas....nepozná,že jsi šla dřív..

                          NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:51:45

                          dany1 >> ta by si toho ani nevšimla, je tam zavřená furt :o)

                          ale já mám hodnou šéfku, když potřebuju, tak můžu dřív, ale musím si to napracovat ... dnes tu stejně asi budu dýl, tak si to vyberu příští týden ;) a hurá na ryby :o))

                            Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:50:09

                            Iwík -Tak šéfku zamkni nanápadně do kanclu a je to....než se vyhrabe,tak je padla...

                              NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:48:26

                              ale prd :o)))

                              prostě uteču, přeci nepůjdu pomalu ne?? :o)))

                                Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:47:38

                                Iwík -To jako jí řekneš..aby se nekoukala...že utečeš...?

                                  NDejv - Profil | St 7.3.2012 10:47:32

                                  Iwík >> po domluvě se šéfkou to už není útěk..:-)))

                                    NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:46:30

                                    dany1 >> no jasně, domluvím se se šéfkou a uteču :o)

                                      Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:44:54

                                      Iwík -To taky jde utect z práce....?

                                        NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:43:00

                                        Dejv >> já bych šla taky hned, ale budem zvelebovat chatičku, tak možná jindy ... :o) a nebo uteču z práce .. to by taky šlo :o)))