Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NDejv - Profil | St 7.3.2012 10:40:27

Iwík >> já už razím o víkendu natuty, buď na fídr nebo tlouští játrovačka..:-)

    Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:40:18

    Iwík - To je asi jako s každou prací..někdy se daří..někdy ne..

      NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:34:55

      Dejv >> tak příště no :o)) já jsem si zase loni nechytla sumce no :o))

      hele, já se tak těším na ryby :o) až si nahodím ... našponuju špice :o))) a budu sledovat první zatahání za vlasec ;))
      kurňa ... já bych šla hned :o)

        NDejv - Profil | St 7.3.2012 10:34:00

        Iwík >> ale aspoň jste byli, já nebyl ani na blbečkách..:-))

          NKalužmistr - Profil | St 7.3.2012 10:33:20

          Jéje vono to tady ještě žije, tak teda všem tady nazdar.

            NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:33:06

            dany1 >> jo, to jo, někdy mi to jde úplně samo, někdy mě to štve a mám chuť s tím hodit o zem ... :o)))

              Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:32:26

              Iwík - Je to moc hezký,,dá to asi makačku,ale šikovný ruce to zvládnou

                NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:31:08

                Dejv >> :o)) nazdar Dejvulínku :)
                njn, my jsme taky nic nechytli :o)) já jen jednu štiku, co mi to nakonec urvala ...mrcha ... :o))

                  NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:30:15

                  dany1 >> práce hodně a to je dobře :o))

                  díky ;)

                    NDejv - Profil | St 7.3.2012 10:27:35

                    Iwík >> hojky prdečku, že jsme letos zaďourovali, co ??? :-)) Já nebyl ani jednou..

                      Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:26:28

                      Iwík -Já taky toho času moc nemám,ale na rybky letos to musí klapat..už se těšim.Koukám..ty dorty..to je nádhera...šikulka..fakt..

                        NIwík - Profil | St 7.3.2012 10:21:52

                        dany1 >> ahoj, občas jo

                        není čas

                          Ndany1 - Profil | St 7.3.2012 10:09:06

                          Ahoj..tady to ještě žije...?To je dobře...

                            NIwík - Profil | St 7.3.2012 9:00:53

                            Piskořík >> nazdar Tome ;)

                            tak všechno nej ;))

                              Nmates202 - Profil | Čt 9.2.2012 14:49:55

                              Iwík >> jj, je to na fotkách vidět a proto chápeš jak jsem si v loni užíval návrat k vodě po třech letech a už aby bylo jaro................

                                NIwík - Profil | Čt 9.2.2012 14:46:18

                                mates202 >> já vždycky :)

                                  Nmates202 - Profil | Čt 9.2.2012 14:39:12

                                  Iwík >> jj, děkuji a užívám si to plnými doušky a hlavně na rybách................. a jak jsem koukal, ty si to u vody také umíš užít?.

                                    NIwík - Profil | Čt 9.2.2012 12:55:39

                                    mates202 >> tak vítej mezi zdravými lidmi :)

                                      Nmates202 - Profil | Čt 9.2.2012 12:36:24

                                      Iwík - >> Ahoj,

                                      už musím sice mluvit v minulém čase, ale C bylo správně = C) Pohodě u vody s hromadou ryb.

                                      Loňská sezóna byla pro mě ta nejlepší co jsem kdy zažil, ať už z pohledu nalovených ryb(pouštím), ale i z osobních důvodů(návrat po operaci zad do normálního života).

                                      Tak jen doufám, že i ta letošní sezóna 2012 bude taková nebo i lepší.

                                      Tak všem přeji Petrův zdar a ať se pruty ohýbají, MŠ.

                                        NIwík - Profil | Út 7.2.2012 12:17:48

                                        teda, Vy jste dneska ukecaný ;)))

                                        ani to nestíhám číst :o))