Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NDejv - Profil | Út 7.2.2012 11:31:10

    NIwík - Profil | Út 7.2.2012 10:53:36

    Žandule >> ale to je škoda, že z něj nepiješ, od toho přeci je :)
    Pamatuju si, jak Wormík tenkrát někomu hezky napsal, jaká je škoda, z hrnečku nepít :))

      NŽandule - Profil | Út 7.2.2012 10:47:05

      Iwík >> hrneček je jako nový, já z něj nepiju, to je škoda, mám ho vystavený a jediný co by se mu mohlo stát, tak, že by ho schodili kocouři...

        NIwík - Profil | Út 7.2.2012 10:18:06

        Žandule >> :o)) to já je teda z pod ledu šťourat budu ;))

        já a vdávat se?? A kdo by mě chtěl ... :))

        A co hrneček? Slouží ještě? :o) nechybí mu ouško nebo tak :o))

          NŽandule - Profil | Út 7.2.2012 10:12:56

          Iwík >> no ryby teď spí a já je šťourat z pod ledu rozhodně nebudu..., mám se průměrně, jediné pozitivum jsou mé začátky na lyžích a nadšení, taky jsem se vrhla na angličtinu, jinak snad ani nic... a co ty děvěnko nebudeš se vdávat? :o))) třeba tě má otázka rozesměje a nebo naopak se dozvím, že opravdu budeš :o)

            NIwík - Profil | Út 7.2.2012 10:10:03

            Žandule >> no nazdárek ;)

            tak jak se máš? jak to jde? co ryby? :o) povídej, přeháněj ;)

              NŽandule - Profil | Út 7.2.2012 10:03:52

              Ahoj taky tady :o), jsem se k vám nepřišla dlouho podívat...

                NIwík - Profil | Út 7.2.2012 9:18:58

                Dejv >> je to sice hezčí, ale na silnicích to pěkně klouže a když potkáš po cestě blbouna, tak to není moc fajn ...

                ale je to pěkný, to jo :))
                dneska dokonce bylo jen -11 ;)

                  NDejv - Profil | Út 7.2.2012 9:18:16

                  Iwík >> no jasně že je tady bílo (konečně)..:-)) Hned se ty mrazy budou snášet líp..

                    NIwík - Profil | Út 7.2.2012 9:10:27

                    Dejv >> nazdar Dejvulíne ;)

                    tak co, je taky u Vás taky hezky bílo a na silnicích to klouže? :o))

                      NDejv - Profil | Út 7.2.2012 9:09:38

                      Iwík >> hoj prdečku:-))

                        NIwík - Profil | Út 7.2.2012 8:52:50

                        nazdar lidi ;)

                          NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 14:20:23

                          Denny >> ale potřebuješ, jen o tom nevíš ;)))

                          mizim dom, papa

                            NDenny - Profil | Pá 3.2.2012 14:00:20

                            Iwík >> Dej pokoj,ja zimu vubec nepotrebuju :-))

                              NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 13:53:40

                              Dejv >> to mi teda nepřijde :o)))

                                NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 13:53:28

                                Denny >> jj, jsem průhledná jak papír ;))

                                neboj, třeba se vám tam taky ochladí :o))

                                  NDejv - Profil | Pá 3.2.2012 13:51:33

                                  Iwík >> nene, takovej sem pořád..:-))

                                    NDenny - Profil | Pá 3.2.2012 13:51:15

                                    Iwík >> No bylo me to hned jasny,proto jsem na to upozornil :-)) Ja bych si ,kdych si chtel zachytat pod ledem,musel vyvrtat diru na zimaku,tady je teplo :-)

                                      NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 13:47:17

                                      Denny >> já nic nepřevracim, ale napadlo mě to :o)))

                                      jinak ahoj ;)

                                        NDenny - Profil | Pá 3.2.2012 13:41:29

                                        Iwík >> Cau Ivco,nebud zalezla v dilne a koukej ho vytahnout k vode.Sakra,hned to zase neprevracej :-)))