Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 13:38:58

Dejv >> ty máš dneska nějaký roupy, poslyš :))

    NDejv - Profil | Pá 3.2.2012 13:01:20

    Iwík >> :-))))))))))))

      NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 12:59:57

      Dejv >> vole!!!!! :)))

        NDejv - Profil | Pá 3.2.2012 12:58:47

        Iwík >> už ??? :-)))))))))))))

          NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 12:57:46

          Dejv >> ach bože .... :))))

            NDejv - Profil | Pá 3.2.2012 12:42:52

            Iwík >> ona si tvá drahá polovička určitě nějakou dírku, kam by mohla smočit proutek, najde i teď o víkendu...:-))))))))

            Tak neremcej..:-)

              NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 9:45:53

              Dejv >> čauky :)

              no já bych šla, ale moje drahá polovička ne ... :)

              takže budem doma a na díry pojedem až příští víkend

                NDejv - Profil | Pá 3.2.2012 9:41:06

                Iwík >> nazdar prdečku.:-))

                A v tomhle chceš jít na dírky, jo ???? Pudlypudly...puf !!!:-)))

                  NIwík - Profil | Pá 3.2.2012 9:03:45

                  nazdar lidi ;)

                    NKalužmistr - Profil | Pá 3.2.2012 8:16:14

                    Nazdar lidové :-))

                      NFanax - Profil | Čt 2.2.2012 12:47:44

                      Iwík >> Není co závidět,už aby se alespoň trochu oteplilo,aby se dalo jít na plavačku.

                        NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 12:45:20

                        Fanax >> ahoj,
                        díky za info ;)

                        u nás bylo určo -15

                          Nrománek - Profil | Čt 2.2.2012 12:41:50

                          Dejv >> si nějak změknul néé prej nevystrším frnák ven :-))

                            NFanax - Profil | Čt 2.2.2012 12:36:42

                            Iwík >> Ahoj v Č Budějovicích přes poledne -10.Ať se daří.

                              NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 11:20:06

                              Denny >> :o) tak to někdy poslechnu ;))

                                NDenny - Profil | Čt 2.2.2012 11:14:49

                                Iwík >> nekdy si pust Vodnanskyho a Skoumala,kdyz jsem byl studak tak jsem se jejich prupovidkama docela slusne bavil.

                                  NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 11:00:57

                                  Denny >> já si je i teď pustím a pořád se řežu smíchy ;))

                                    NDenny - Profil | Čt 2.2.2012 10:56:23

                                    Iwík >> nj,kdysi jsem je rad poslouchal :-)

                                      NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 10:49:48

                                      Denny >> "...řekl profesor Zelí a položil na stůl stokorunu ;))))"

                                      jj, to je fajn povídka :o)))

                                        NDenny - Profil | Čt 2.2.2012 10:48:36

                                        Iwík >> proboha to je zase blabol,kdo to vymyslel? :-0
                                        To je jako kdyz Grosman se Simkem v jedne povidce rikaji:"Nechci slevu zadarmo" :-)