Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 10:30:09

Kalužmistr >> nazdárek ;)

my jsme dali raději teploměr dovnitř, tam přici jen ukazuje víc, než venku :))))

    NKalužmistr - Profil | Čt 2.2.2012 10:25:10

    Nazdar lidičky, to je ale krůťas, tady je stále -14

      NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 9:20:29

      Dejv >> to je mi jasný ;)

        NDejv - Profil | Čt 2.2.2012 9:16:46

        Iwík >> příležitostí ještě bude dost, neboj..:-)

          NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 8:51:38

          Dejv >> njn, tak si zachytáme jindy :o)

            NDejv - Profil | Čt 2.2.2012 8:45:39

            Iwík >> hele, dírařil jsem v -13, a můžu ti říct, že to je pěkně na hovno. Zamrzá lautr všecko a pak to člověka ani nebaví.

              NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 8:43:03

              Dejv >> to si piš, že takhle bude :o))

              Ty nic nevydržíš ;)) vždyť máš tak teplou bundu ;))

                NDejv - Profil | Čt 2.2.2012 8:41:39

                Iwík >> nazdáár prdečku.:-)

                Tak hele, jestli bude takhle jako dneska, tak nevystrčím čumák z baráku !!!

                  NIwík - Profil | Čt 2.2.2012 8:33:57

                  nazdar prevíti :o)

                    NDenny - Profil | St 1.2.2012 12:00:04

                    Kalužmistr >> Do stredy je jeste hodne daleko,tak at hlavne ty mrazy nejsou nejake extremni,to ja fakt nemusim :-(

                      NIwík - Profil | St 1.2.2012 11:59:54

                      Denny >> :)))) a co jsi v té vaně dělal??? :)))) i ty jeden ;))

                      dirky zní fakt divně :o)))) to už ty ďoury zní víc profesionálně ;)))))))

                        NDenny - Profil | St 1.2.2012 11:58:22

                        Iwík >> Vylezl jsem z vany a nejak nemuzu zaostrit :-) To by jsi ani nebyla ty,aby jsi nemyslela na nejakou lumparnu :-))Prej ďoury :-))))))))))))))))

                          NDenny - Profil | St 1.2.2012 11:45:32

                          Kalužmistr >> Ahoj,ukazu se za chvilku,jdu hodit koupel po nocni :-)

                            NIwík - Profil | St 1.2.2012 11:45:13

                            Denny >> :)) no dneska ráno bylo -11 ;))
                            a docela to řezalo do ksichtíku ;))

                            už se těším na jaro, ale jak jsem psala, nejdřív nějaký ďoury a pak ať už je jaro ;))

                              NKalužmistr - Profil | St 1.2.2012 11:39:34

                              Denny >> Tady se má oteplit od příští středy, tak zatím tady budem tuhnout :-))

                                NDenny - Profil | St 1.2.2012 11:36:54

                                Iwík >> Co tak ctu,tak doma zacala zima,kterou ja zrovna moc nemusim.Je sice krasna,ale na rybach me stve :-)) Tady mame pres den kolem +10,takze to jde,me zalejza za nehty az pri +5 :-)))

                                  NIwík - Profil | St 1.2.2012 11:36:27

                                  Kalužmistr >> nazdar dědo ;)

                                    NKalužmistr - Profil | St 1.2.2012 11:35:20

                                    Já vás taky zdravím.

                                      NIwík - Profil | St 1.2.2012 11:32:20

                                      Denny >> čauky Kájíku ;))

                                        NDenny - Profil | St 1.2.2012 11:24:40

                                        Iwík >> Sakra,ja te zdravim se spozdenim hodiny a pul :-)))