Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NDenny - Profil | St 1.2.2012 11:24:05

Iwík >> Ahoj Ivco.

    NIwík - Profil | St 1.2.2012 9:59:31

    nazdar lidi ;))

      NIwík - Profil | St 25.1.2012 13:10:24

      Denny >> to je fakt :o))

      tak já ho jen podrbu ;))

        NDenny - Profil | St 25.1.2012 13:09:29

        Iwík >> Nic nesyp,to by jsi stejne odskakala ty :-)

          NIwík - Profil | St 25.1.2012 13:08:58

          Denny >> tak dobrou :o))

            NIwík - Profil | St 25.1.2012 13:08:36

            Denny >> a mám to pak posypat solí a pepřem? nebo jenom solí? :o)))

              NDenny - Profil | St 25.1.2012 13:08:22

              Iwík >> Zacina svitat,jdu si lehnou,sakra ja uz jsem jak netopyr :-)

                NDenny - Profil | St 25.1.2012 13:05:44

                Iwík >> Jezis,to snad ani ne :-) Dobre,tak ho podrbej na zadech,jemne,treba dratenym kartacem,pak i uveri,ze je to ode me :-)))

                  NIwík - Profil | St 25.1.2012 13:00:42

                  Denny >> ok :o)))

                  ale upozorním ho, že je to drbání od Tebe :o)))

                    NDenny - Profil | St 25.1.2012 12:59:27

                    Iwík >> No to necham na tobe,za uchem by to asi moc vhodne nebylo :-)

                      NIwík - Profil | St 25.1.2012 12:57:28

                      Denny >> a kde ho mám podrbat? :o)))

                        NDenny - Profil | St 25.1.2012 12:52:53

                        Iwík >> To zase ano :-) Dekuji a vyridim.Ty pozdravuj Kubu a klidne ho taky podrbej :-))))

                          NIwík - Profil | St 25.1.2012 12:49:16

                          Denny >> tak jste alespoň pořádně zachytali loni :o)

                          tak pozdravuj Jituš :o) a podrbej Dennyho ;)

                            NDenny - Profil | St 25.1.2012 12:39:03

                            Iwík >> Ivco,jsme ted tak casove zaneprazdneny,ze jsme se byli podivat od zacatku roku jen jednou u vody,fakt neni vubec cas.Jezdime mezi tremi staty a jsme v jednom kole.Ani nevim,kdy se dostaneme na ryby :-(

                              NDenny - Profil | St 25.1.2012 12:37:32

                              DeProfundis >> Ptej se :-)

                                NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 12:33:23

                                Denny >> ahoj Karlos, tebe zrovna rád vidím. Na něco se tě soukromě voptám:-)

                                  NIwík - Profil | St 25.1.2012 12:32:14

                                  Denny >> čauky Kájíku :o))

                                  ne ne :o))
                                  mě by nikde nechtěli :o))

                                  jak se máte? co ryby? jak to jde? :o)

                                    NDenny - Profil | St 25.1.2012 12:29:50

                                    Iwík >> Kohopak to k nam ti certi :-) Ahoj Ivco,uz jsem myslel,ze jsi nekam emigrovala :-))))

                                      NIwík - Profil | St 25.1.2012 12:27:38

                                      DeProfundis >> hrnky občas, zrovna zítra jedu do dílny :o)

                                      jelikož dělám do pěti, tak toho času moc není :(

                                        NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 12:22:55

                                        Iwík >> prach není bordel:-) To bys uklízela ještě v důchodu. A hrnky děláš, nebo taky není čas?