Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | St 25.1.2012 12:10:07

DeProfundis >> :o)) no právě, ten se tam tvoří 24 hodin denně :o)))

    NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 12:09:21

    Iwík >> nevymlouvej se! Nejdřív tam musíte udělat bordel, aby bylo co poklízet:-)

      NIwík - Profil | St 25.1.2012 12:05:20

      DeProfundis >>t o mám jako poklízet chatu v noci? :o)) to se mi nechce ;)

        NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 12:00:24

        Iwík >> tak ty "jiný věci" dělejte doma po večerech :-)))

          NIwík - Profil | St 25.1.2012 11:56:09

          DeProfundis >> o víkendech děláme jiný věci :o))

          ale jo, jednou se k tomu zase vrátim a učení snad dokončím ;)

            NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 11:54:31

            Iwík >> děláš, jakobyste makali i o víkendech:-) Koukej se s tím nějak naučit, určitě je to zdravý!

              NIwík - Profil | St 25.1.2012 11:11:16

              DeProfundis >> no, nijak :o))

              doma všechno je, ale párkárt jsme to šla zkusit, ale nebyl čas ani na normální ryby, natož se učit mouchařinu ;)

              jj, není kam spěchat, beztak se smí jen do šesti a to ani nejsme v tu dobu doma

                NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 10:54:03

                Iwík >> teď stejně není kam spěchat, leda tak s mouchou. Co ty vůbec a moucha? Jak to dopadlo?

                  NIwík - Profil | St 25.1.2012 10:46:57

                  DeProfundis >> njn, kormoráni ... těch už se asi nezbavíme, protože střílet je není tak jednoduchý a nikdo to ani nechce proplácet ...

                  tak snad bude líp :o) lepší je si počkat ;)
                  taky se těším, až zase něco potrápim :o))

                    NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 10:42:10

                    Iwík >> ahojda:-)
                    mám se tak nějak pořád stejně pracovně, barák pořád není hotovej a ještě tam je mraky práce, takže ani na ty ryby tolik času není. Očas se utrhnem s Žandou, ale jako rybově žádná sláva dlouho nebyla. Vzhledem ke kormošům předpokládám, že se to zlepší zase až se dostaneme na přehradu, protože na řekách je to u nás fakt bída.

                      NIwík - Profil | St 25.1.2012 10:12:23

                      Dejv >> to já si vezmu :o) to je jasný ;)

                      jj, něco bychom mohli spáchat, když to loni nevyšlo

                        NDejv - Profil | St 25.1.2012 10:10:22

                        Iwík >> tak si koukejte vzít celosvazovku, ať můžeme pak spáchat nějakou společnou akci.

                          NIwík - Profil | St 25.1.2012 10:08:19

                          DeProfundis >> čauky Romčo :o))

                          ale jo, žiju ;))
                          já se znárodnit nenechám ;))

                          jak se máš? Co Žanda? a co ryby? :o)

                            NDeProfundis - Profil | St 25.1.2012 10:07:27

                            Iwík >> ty žiješ? :-) Já myslel, jestli tě už menšiny na sociálce neznárodnily :-)

                              NIwík - Profil | St 25.1.2012 9:12:10

                              Dejv >> no, máme se pořád :o) já Kubu a kuba mě :o)))

                              ne, máme se tak nějak normálně, snad už bude i líp, než bylo loni, tak jsem na to mooc zvědavá ;)

                              já jsem jim tam už papíry poslala, ale zatím mi neposlali č.úč. abych jim posalal penízky za povolenku a známku, asi jim po výplatě zavolám :o) ale nějak na to teď nespěchám, beztak není čas, domů jezdíme až po šesté, takže by to teď stejně nemělo smysl :o) jsem ráda, když stihnu Simpsonovi :o)))

                                NDejv - Profil | St 25.1.2012 9:09:53

                                Iwík >> nojo, to se dalo čekat...a jak se vůbec máte ?

                                Ty nemáš noty ?? Fuuuj, wostudo !!!
                                Byl to jen takovej první pokus o ukojení absťáku, a docela se poved, jatýrka nezklamaly.

                                  NIwík - Profil | St 25.1.2012 9:07:07

                                  Dejv >> :o)) no s tím taky ;))

                                  co ryby? koukala jsem, že už jsi si lapnul tloušťáka ;) zase na plavačku co ? :o)
                                  já ještě nemám nové papíry ;)

                                    NDejv - Profil | St 25.1.2012 9:05:53

                                    Iwík >> no nazdar, a s kýmpak ?? S tím tvým raťafákem ??:-))

                                      NIwík - Profil | St 25.1.2012 7:36:20

                                      Dejv >> no ahojky ty můj malej šmudlíku :o)

                                      to víš, že nezapomněla, zrovinka v neděli jsme Tě pomlouvali, jak jsi skvělej človíček ;)

                                        NDejv - Profil | Út 24.1.2012 23:00:30

                                        Iwík >>hele ty prdítko, už jsem myslel, že si se z Mrku vypařila, a teď jsem ti prolustroval kartu, a ty se přeci jenom tady wometáš !!! A na svýho plyšáčka už jsi asi zapomněla.....

                                        Tak ?