Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKolis - Profil | Po 2.1.2012 9:41:29

Iwík >> Tss, vím, ne? o)

    NIwík - Profil | Po 2.1.2012 9:39:52

    Kolis >> jestli ne, tak uvidíš :o)))

      NKolis - Profil | Po 2.1.2012 9:33:50

      Iwík >> Se neboj, letos je to tutáč... o)

        NIwík - Profil | Po 2.1.2012 9:20:43

        Kolis >> no, kéžby to alespoň z půlky vyšlo :o))

          NKolis - Profil | Po 2.1.2012 9:16:56

          Iwík >> Hojík Iwíku, a vše jak si přeješ, dyk víš jak...o)

            NIwík - Profil | Po 2.1.2012 9:07:27

            Kolis >> :o) čauky ;)

            taky PF 2012 ;)

              NKolis - Profil | Po 2.1.2012 9:03:18

              Jen tak, beze slov...o)

                NDenny - Profil | Pá 30.12.2011 11:42:14

                Iwík >> Tobe a rodine take.

                  NIwík - Profil | Pá 30.12.2011 11:38:26

                  Denny >> :o)) jj, to je fakt :o)) ale myslím, že by to byl super potápivý kousek :o))) keramika moc neplave ;)

                  no nic, letim dom, tak se měj krásně a pozdravuj Jituš ;)
                  a kdybych už nenapsala, tak krásný Nový rok 2012 :o)

                    NDenny - Profil | Pá 30.12.2011 11:33:51

                    Iwík >> Tak to jsem rad,koneckoncu ty si muzes vzdycky nejakeho vysochat :-)

                      NIwík - Profil | Pá 30.12.2011 11:31:54

                      Denny >> navíc jich mám doma ještě hromadu :o) to je jen zlomek :o) takže neboj :o))

                        NIwík - Profil | Pá 30.12.2011 11:31:12

                        Denny >> :o) čauky Kájíku ;)

                        ne ne ne ne, vláčky se nevzdám :o)
                        jen se zbavuji těch vobů, který jsem měěla ve skříni a nikdy je nepoužívala .. přijde mi to škoda :o)

                          NDenny - Profil | Pá 30.12.2011 11:30:01

                          Iwík >> Ahoj Ivco,davas se na kaprarinu?Vidim,ze se zbavujes wobu :-)

                            NIwík - Profil | Pá 30.12.2011 10:24:02

                            Všem Davidům jen to nej k svátku :o)

                              NIwík - Profil | Út 27.12.2011 9:04:44

                              klucí, díky za přání,
                              i Vám, ač opožděně, přeji vše nej a v novém roce jen lepší dny a větší úlovky :o))

                                NKalužmistr - Profil | So 24.12.2011 17:37:07

                                Taky přeji všem krásné prožití Vánočních svátků hodně zdraví a krásných rybářských zážitků v Novém roce 2012

                                  NkukkYn_ - Profil | So 24.12.2011 17:31:29

                                  A vsem tady preju take krasne Vanoce a vanocni svatky a do noveho roku hodne stesti,uspechu a hlavne zdravicko. Kukkyn

                                    NkukkYn_ - Profil | So 24.12.2011 17:30:59

                                    dany1 >> Ahoj diky tobe taky krasne svatky a do noveho roku hodne stesti zdravi a uspechu :)

                                      Ndany1 - Profil | So 24.12.2011 16:13:37

                                      Ahoj.Přeju všem veselé Vánoce a štastný Nový rok.

                                        NIwík - Profil | Pá 9.12.2011 12:02:26

                                        Dejv >> já jsem zase všechny pustila ...

                                        klasika, zase budu koukat na to, jak ty kapry mrzačej, místo aby je rychle zabili ....