Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NDejv - Profil | Pá 9.12.2011 12:01:24

Iwík >> vánočního kapra si jako každoročně zajedu chytit do kádě k nám do krámu..:-))

Letos jsem killnul jednoho, který byl vzápětí zkonzumován..:-))

    NIwík - Profil | Pá 9.12.2011 11:13:00

    Dejv >> :o) jj, játra by taky mohly být supr ;)

    já bych potřebovala na vánoce chytit kapra :o)) takže jestli něco podseknu, budu masaj :o))

      NDejv - Profil | Pá 9.12.2011 11:11:11

      Iwík >> o jéje...:-))

      No, taky chci vyrazit, buď játrovačka nebo na mníky. Ale zatim to s vodou vypadá dost na pendrek..

        NIwík - Profil | Pá 9.12.2011 10:52:38

        Dejv >> nazdárek, no jak jinak, už se s Kubíkem nemůžeme dočkat, až potrápíme nějaký zubatky :o) a konečně budeme spolu uvody: o)

          NDejv - Profil | Pá 9.12.2011 10:40:26

          Iwík >> čus prdítko...tak víkend před námi, jupí k vodě, ne ???:-)))

            NIwík - Profil | Pá 9.12.2011 8:44:17

            nazdar lidi :o))

              NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 14:49:26

              Dejv >> tak se měj hezky :o)
              papík ;)

                NDejv - Profil | Čt 8.12.2011 14:39:26

                Iwík >> :-))) hořej ti syslíky ???:-))

                Hele, mám padla, mažu na kroužek..

                  NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 14:36:45

                  Dejv >> ksichte ..... si mě víš co .... já se tak těšila .... den volna by bodnul :o)
                  klidně i neplacený ;)

                    NDejv - Profil | Čt 8.12.2011 14:27:23

                    Iwík >> JÁ, duše čistá jak krasová studánka se svědomím bílým jak polární sníh ???






                    Tak trošku..:-))

                      NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 14:17:59

                      Dejv >> jo, Ty :o))))

                        NDejv - Profil | Čt 8.12.2011 14:17:13

                        Iwík >> já ????? Prosim tě...:-)

                        EDITE..:-)))

                          NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 14:13:43

                          Dejv >> že ty si ze mě děláš prdel? :o))))

                            NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 14:12:25

                            Dejv >> .

                              NDejv - Profil | Čt 8.12.2011 14:00:38

                              Iwík >> a to děláš na sociálce, neznabohu ??? Ty nevíš, že od 12/2011 dle vyhlášky 133/52/2011 MZ ten kdo byl v prácí po-st, tak ve čvrtek si může vybrat placené volno ???

                                NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 13:56:42

                                Dejv >> já znám povinnosti jen na středu, pátky, soboty, pondělky a úterky :o))) takže nevim :o)))

                                  NDejv - Profil | Čt 8.12.2011 13:51:27

                                  Iwík >> no je přeci čtvrtek, ne ???:-))

                                    NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 13:48:57

                                    Dejv >> nazdárek ty vochrapo jeden :o)))))

                                    cože jsi chrápal?? :o)

                                      NDejv - Profil | Čt 8.12.2011 13:32:05

                                      Iwík >> zííífffffff......dobré ranko, prdítko..:-))

                                        NIwík - Profil | Čt 8.12.2011 8:48:42

                                        nazdar lidi ;))

                                        je tu někdoo? :o))