Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKalužmistr - Profil | St 7.12.2011 9:30:10

Nazdar lidové.

    NIwík - Profil | St 7.12.2011 9:27:35

    brej den lidstvo :o)

      NKalužmistr - Profil | Út 6.12.2011 14:02:43

      Iwík >> Není zač :-))

        NIwík - Profil | Út 6.12.2011 13:52:09

        Kalužmistr >> tady je zase krásně :o)))

        takže je mi jasný, že až pojedu domů, tak mě bude zim a... dík no :o)

          NKalužmistr - Profil | Út 6.12.2011 13:50:57

          Iwík >> Zase je tady u nás hnusně, padá nějaká krupice a začíná zase funět.

            NIwík - Profil | Út 6.12.2011 13:49:33

            Kalužmistr >> nazdar pimprlátko :o)

              NKalužmistr - Profil | Út 6.12.2011 13:48:44

              Nazdar pimprlata :-)))

                NIwík - Profil | Út 6.12.2011 13:33:41

                Dejv >> :o))))))) pěkný :o)))))))

                tak to by mě asi taky pobavilo ;))))

                  NDejv - Profil | Út 6.12.2011 13:28:22

                  Iwík >> u nás byli, strkal jsem jim Lucku, ale odmítli, že prej už dole maj dost velký peklo..:-))

                  A když odcházeli, tak sem šel s nima ven a docela mě pobavili:
                  Mikuláš listoval v knize a najednou povídá jednomu z čertů:
                  "Hele, tady koukám do Knihy hříchů z roku 2002 a ty seš tady na prvním místě"
                  "Ty vole, nekecej, a co tam mám ??"
                  "Že se ještě v 9ti posráváš !!!!!!" :-))))))))

                    NIwík - Profil | Út 6.12.2011 13:20:15

                    Dejv >> u nás žádnej nebyl, teda, jestli to měl být Kuba, tak ten mě nechtěl :o)))

                    jak se vede? ;)

                      NDejv - Profil | Út 6.12.2011 13:16:13

                      Iwík >> čus prdečku, tebe nevodnes čert ???:-)))

                        NIwík - Profil | Út 6.12.2011 7:39:41

                        dobré jitro ;)

                          NJitkagold - Profil | Po 5.12.2011 18:12:08

                          BuBu99 >> Jiriku,( Bubacku ) take dekuji moc:-)))))

                            NKalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 17:53:48

                            Jitkagold >> Ale našla a to je dobře.

                              NBuBu99 - Profil | Po 5.12.2011 17:52:29

                              Jitkagold >> ahoj Jituš ,taky se přidám ke gratulaci ,vše nej:-)

                                NJitkagold - Profil | Po 5.12.2011 17:45:17

                                Kalužmistr >> Pepo,dekuji moc :-)))))))

                                PS: nemohla jsem te najit:-))

                                  NKalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 16:16:00

                                  Jitkagold >> Tak já Ti přeji to největší NEJ. Hlavně ZDRAVÍ to ostatní se nechá koupit.

                                    NIwík - Profil | Po 5.12.2011 14:30:19

                                    Jitkagold >> to jsem ráda ;)

                                      NIwík - Profil | Po 5.12.2011 14:30:10

                                      Dejv >> no na braní asi ne, ale na dopravu a povolenku jo :o))

                                        NJitkagold - Profil | Po 5.12.2011 13:26:14

                                        Iwík >>

                                        Ahoj Iwiku, ja vim. Dekuji moc,prani potesilo :-))))))))))