Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Dejv - Profil | Po 5.12.2011 12:59:58

Iwík >> hele, mě to je vcelku jedno, velikost konta asi nebude mít na braní vliv..:-)))

    Iwík - Profil | Po 5.12.2011 12:29:04

    Dejv >> a co někdy po výplatě? :o)

      Iwík - Profil | Po 5.12.2011 11:03:48

      Kalužmistr >> tady je krásně, tak to je mi jasný, že to tady za chvíli bude taky ;)

        Kalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 10:58:52

        Iwík >> Tady je ledák vítr a prší, Tak bude gaučik, nebo budu koukat na video jak se vážou streamry, chci to zkusit.

          Iwík - Profil | Po 5.12.2011 10:47:29

          Kalužmistr >> hele, tady je krásně, tak běž :)

            Kalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 10:40:00

            Iwík >> To mám v plánu, podle počasí.

              Iwík - Profil | Po 5.12.2011 10:39:02

              Kalužmistr >> :)) do sklepa :o)) já bych utekla na ryby, když už ;)

                Kalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 10:37:49

                Iwík >> Jo, hezký to je jen chvilku, potom už mizím třeba do sklepa.

                  Iwík - Profil | Po 5.12.2011 10:34:23

                  Kalužmistr >> tak to je ale hezký, když tam budeš mít vnoučata :o)

                  mě při pečení nikdo nepomáhá :(
                  i když taťka mi pomohl vyloupat ořechy :o)

                    Kalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 10:33:15

                    Iwík >> Další nápor mě čeká při pečení cukroví, to tady budou vnučky jako pomocná síla a to je potom cvrkot :-))

                      Iwík - Profil | Po 5.12.2011 10:20:27

                      Kalužmistr >> :o)) jj, počasí bylo fuj

                      njn, škoda, že se to nedá udělat jinak, že se musej vždycky všichni pohádat, přitom by to všechno mělo být o pohodě ... njn :o)

                        Kalužmistr - Profil | Po 5.12.2011 10:16:31

                        Nazdar předvánoční pracující. U nás doma byl předvánoční frmol včera, až jsme se s bytnou ňafli. Ty vánoce je hrůza a nejhorší bylo že počasí stálo za hov.. a já jsem musel trpět doma.

                          Iwík - Profil | Po 5.12.2011 9:14:47

                          Jitkagold >> Jituš, vše nejlepší!!

                          dneska máš u nás svátek :o))

                            Iwík - Profil | Po 5.12.2011 9:01:07

                            Dejv >> :o)) tak Lůcu pozdravuj ;) a malou taky :o) třeba mě zase nakreslí, jako minule :o))

                            jj, předvánoční úklid, to znám :o)))
                            já mám taky nabito, o víkendu pětihodinová procházka kolem řeky, pak druhý den v dílně, dneska zase do dílny, pak pečení, pak zase dílna, pak pečení a pořád dokola :o)))

                            ale pondělky mi nějak nevadí, protože po nich je úterý a pak je středa :o)) no a pak už skoro víkend ;)

                              Dejv - Profil | Po 5.12.2011 8:56:00

                              Iwík >> ále tak komplexně ze všeho - je pondělí, venku hnus, udřenej z víkendu, Lůca doma už zas vyhrožuje s předvánočním úklidem i když jí to každej rok zakazuju, vánoce za dveřma....

                              ale ty štiky s váma klidně dám.

                                Iwík - Profil | Po 5.12.2011 8:52:40

                                Dejv >> japato? problémy v práci???

                                Jo, jinak Kubík přišel s nápadem na štiky na R, nechtěl bys někdy něco spáchat? :o)

                                  Dejv - Profil | Po 5.12.2011 8:50:51

                                  Iwík >> ále, ani se neptej, nálada pod psa...už aby byl zas novej rok....

                                    Iwík - Profil | Po 5.12.2011 8:39:13

                                    Dejv >> no nazdárek Dejvulínku, tak jak se máme?? :o)

                                      Dejv - Profil | Po 5.12.2011 8:38:42

                                      Iwík >> ahoj prdítko..:-))

                                        Iwík - Profil | Po 5.12.2011 8:37:31

                                        nazdárek lidi ;)