Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 22:07:53

kukkYn_ >> díky :o)

    NkukkYn_ - Profil | Pá 2.12.2011 22:06:08

    Iwík >> krasny vytvorky :-)

      NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 9:43:00

      a taky jsem si konečně něco vyrobila i pro sebe :o))

        NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 9:41:59

        jedna vánoční kolekce pecí na jablíčka :o)

          NBuBu99 - Profil | Pá 2.12.2011 9:40:43

          Iwík >> zdravim tě Iwiku...:-)

            NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 9:40:03

            BuBu99 >> nazdárek Bubáčku :o)

              NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 9:39:46

              tak jedna krémová sada MRKhrnků s rybama :o)

                NBuBu99 - Profil | Pá 2.12.2011 9:39:33

                dobré ráno ve spolek...:-)

                  NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 9:39:03

                  karel/ >> nazdárek Karlíčku dráčku :o)

                    Nkarel/ - Profil | Pá 2.12.2011 9:29:33

                    Iwík >> Čau dračice...:-)

                      NIwík - Profil | Pá 2.12.2011 9:27:58

                      Kalužmistr >> čauky draku, za chvíli Ti pošlu sz ;))

                        NKalužmistr - Profil | Pá 2.12.2011 9:19:43

                        Nazdar lidičky.

                          NkukkYn_ - Profil | Čt 1.12.2011 14:46:09

                          Iwík >> okej mej se hezky a at neco usmudlas tam :) ahooooooooooj

                            NIwík - Profil | Čt 1.12.2011 14:45:18

                            kukkYn_ >> nazdar Lukýku ;)

                            já zrovna pádim do dílny :o))
                            tak čus

                              NkukkYn_ - Profil | Čt 1.12.2011 14:43:53

                              Iwík >> brej den holčíci :)

                                NIwík - Profil | Čt 1.12.2011 8:22:17

                                brej den chlapáci :o)

                                  NIwík - Profil | St 30.11.2011 9:53:14

                                  Kalužmistr >> čauky Zeráčku :o)

                                    NKalužmistr - Profil | St 30.11.2011 9:43:24

                                    Dobré ránko Iwičáci.

                                      NIwík - Profil | St 30.11.2011 8:21:33

                                      a dobré ránko všem ;)

                                        NIwík - Profil | St 30.11.2011 8:21:19

                                        Dejv >> já??? asi ne :o))

                                        dobré jitro Dejvulíne ;)