Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Dejv - Profil | Út 29.11.2011 14:25:16

Iwík >> máš něco proti gumám ??

čus prdítko..:-))

    Iwík - Profil | Út 29.11.2011 11:13:08

    karel/ >> mě jo :o))

    taky mám ráda kopyta, samo, že jsem si nějaký taky koupila, hlavně bílý s perletí :o)) takových už mám jen pár a jsou totálně rozervaný ;)

      karel/ - Profil | Út 29.11.2011 11:07:43

      Iwík >> Já ti na twistry vůbec nechytám. Občas je zkouším, ale ryba mi na to nepřišla. Mám radši kopyta.:-)

        Iwík - Profil | Út 29.11.2011 11:04:13

        karel/ >> jj, to je určo lepší, ale to já neumim a nemám na to vercajk :o)) tak snad toho moc neutrhnu ;)

        ale koupila jsem si skvostný twistry :o))) už se těším, až je hodím do vody ;)

          karel/ - Profil | Út 29.11.2011 11:00:28

          Iwík >> To jo. Já si jig hlavy odlévám sám. Koupím jen háčky a odleju. Je to fofr a nevyjde na moc peněz.... Letos na to odlévání prdím, ale na příští sezonu budu muset nějaké větší udělat.:-))

            Iwík - Profil | Út 29.11.2011 10:57:24

            karel/ >> já bych šla hned, kdyby to šlo :o))

            ale nějak jsem neodolala a objednala jsem si pár jigů a nástrah (nechci psát gum, to by zase bylo .. :o))) )
            jak jsem byla v neděli u řeky, tak jesm zjistila, že jsem uravala poslední větší jig hlavu :o))) no větší beznaděj u vody není, když máš větší kopyto a pak už jen samé pidi jigy :o)))

              karel/ - Profil | Út 29.11.2011 10:38:13

              Iwík >> No ryby nic. Dnes se možná vydám...:-))

                Iwík - Profil | Út 29.11.2011 9:29:19

                karel/ >> :o) no nazdárek ;)

                tak co ryby???

                  karel/ - Profil | Út 29.11.2011 9:22:47

                  Iwík >> Brý den děvče..:-)

                    Iwík - Profil | Út 29.11.2011 8:41:01

                    brej den hoši :o)

                      Iwík - Profil | Po 28.11.2011 9:01:36

                      Dejv >> :o)) no tak to jsme na tom stejně, já jsem šla včera, bylo chvíli hezky, ale pak začalo děsně fučet, ale nej na tom bylo, že nikdo nikde :o))

                      jen ta rsyba mě mrzí, přetrhla se mi šňůra ... táhlo tzo jak prase, já jsem nestačila dostatečně povolit .... jen se divím, že se přervala šňůra, ta by měla něco vydržet

                        Dejv - Profil | Po 28.11.2011 8:54:44

                        Iwík >> vodu v poslední době vidím akorát když pustím kohoutek...

                          Iwík - Profil | Po 28.11.2011 8:41:19

                          Dejv >> no nazdar :o))

                          včera jsem byla u vody ... měla jsem na prutě rybu, ale pos.ala jsem to .... ach jo ...

                            Dejv - Profil | Po 28.11.2011 8:40:05

                            Iwík >> hoj prdítko..:-))

                              Iwík - Profil | Po 28.11.2011 8:34:25

                              bré jitro přátelé ;)

                                Iwík - Profil | So 26.11.2011 14:09:48

                                Kalužmistr >> no né, pěknej siven ;)

                                už se těším na lov pod ledem :o))

                                  Kalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 16:36:38

                                  Koukej jak se ti směje.

                                    Kalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 16:35:32

                                    Iwík >> Tak teda jsem šel k mojí milované říčce a světe div se, pěkná smáčkovaná a i nějaké rybky.

                                      Iwík - Profil | Pá 25.11.2011 12:32:05

                                      Denny >> chudák krteček ;))

                                        Denny - Profil | Pá 25.11.2011 12:28:50

                                        Iwík >> Jak jinak :-)