Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 12:27:46

Denny >> no jasně, jak drží v ruce prut :))

ale jako opravdovej prut ;)

    NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 12:26:11

    Iwík >> I s krteckem :-)))

      NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 12:22:19

      Denny >> aha, tak to jo :o)))


      no co Ty víš, třeba by si jí taky nechal udělat :o))) teda vytetovat ;)))

        NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 12:15:46

        Iwík >> A s tou trojkou,nevim jestli mit kerku na tohle tema s napisem mrk by bylo vhodne,Martinovi by se to asi moc nelibilo :-))))))

          NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 12:12:53

          Iwík >> Ne,ja bych chtel 1,jako prvni tvuj zakaznik :-)

            NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 12:06:07

            Denny >> :o)))) a taky bys na to chěl vytetovat tu trojku jo? :o)))))

            EDIT - myslím to číslo 3 :o)))

              NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 12:05:23

              Iwík >> Kdyz koukam jak to delaji v telce,urcite by jsi to zvladla,Ja bych si nechal udelat toho krtecka :-)))

                NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 12:00:27

                Denny >> :o)))) jo tak kerky dělat neumím :o)))))))))))

                napadlo mě víc věcí, co by se dalo s MRK logem vyrobit, třeba by to i lidi chtěli, kdo ví :o) zatím zůstávám jen u hrnků ;)

                  NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 11:53:25

                  Iwík >> uz vidim tu reklamu.
                  Tetovani MRK.cz s motivem ryby - to chci! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                    NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 11:51:08

                    Iwík >> ty by jsi urcite mohla otevrit tetovaci salon,kazdej zakaznik by ke kerce dostal jeste hrnecek,samozdrejme za uplatu :-)

                      NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 11:44:14

                      Denny >> ahoj Kájíku :)

                      naglazoval :)) škoda dobrého člověka ;) když chutná, je to ta nejlepší pochvala ;)

                        NDenny - Profil | Pá 25.11.2011 11:42:38

                        Iwík >> Ivco,moc hezke.Ja bych ten dort naglazuroval a sup s nim do pece,je skoda ho sezrat :-)))))))))

                          NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 10:59:57

                          karel/ >> ale jo, pátek je fajn :o) ještě dneska v dílně a pak šup domů do přírody ;)

                            Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:58:22

                            Iwík >> Však musíš mít dobrou náladu, vždyť je pátek... :-)

                              NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:46:32

                              Kalužmistr >> no, když to píšeš, tak tedy jo :o)))

                                NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:46:17

                                karel/ >> :o))) jj, to je fakt ;)

                                díky moc :o)
                                sakryš, já mám hned lepší náladu ;o)

                                  NKalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 9:44:46

                                  Iwík >> Já jsem přesvědčen že určitě :-)))

                                    Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:44:10

                                    Kalužmistr >> Však jo..:-)

                                      Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:43:52

                                      Iwík >> Ostatní nemohu posoudit.:-) Chválím to co vidím, tedy keramiku a dorty. Snažíš se? Však je to vidět, jsou to pěkné výrobky.:-)))

                                        NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:43:30

                                        Kalužmistr >> :o)) no to nevím :o))