Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 9:42:25

Iwík >> Určitě ti jde fšechno :-)))

    NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:41:29

    Kalužmistr >> jen jim dej i za mě :o))

      NKalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 9:41:12

      karel/ >> Proto jsem to napsal :-))

        NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:40:51

        karel/ >> díky :o)) ale myslím, že nejen ta keramika a dorty, když jsme teda u té ruční práce :o)))

        jo, baví mě to, jen na to mít víc času, bylo by to lepší ;)
        vždycky se snažím, aby to bylo perfektní, aby to už od pohledu bylo hezký :o)
        snad mi to jde :o)

          Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:39:09

          Kalužmistr >> Já bych ti řekl, kdo stojí na břehu, ale je mi to blbé...:-))) Však oba víme....

            NKalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 9:36:02

            Iwík >> Ryby mají ode mě klid, ale až bude lépe tak jim zas ukážu kdo stojí na břehu :-))

              Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:35:33

              Iwík >> Je vidět jak ti tahle "ruční prácička" jde.:-)))) Hele, hele myslím keramiku a ty dortíky. Je to skoro stejná práce, co? Takové modelování a tvarování...:-))

                NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:32:29

                karel/ >> :o) tak to mě moc těší, děkuji ;)

                příště zkusím krtečka 3D :o)) ale na to bych musela mít víc času :)

                  Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:30:57

                  Iwík >> Jééé, to je krááásné. To by se mému Kubíkovi určitě líbilo:-)

                    NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:26:46

                    Kalužmistr >> ahojky :o)
                    děkuji děkuji, snažím se :o)

                    tady je taky ošklivo, myslím, že lepší to snad nebude ...
                    a co ryby?? třeba bude o víkendu hezčí počasí :o)

                      NKalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 9:25:25

                      Iwík >> Pěkný, přímo nádherný, prostě jsi šikovná děvčica.

                        NKalužmistr - Profil | Pá 25.11.2011 9:24:27

                        Dobrý ránko. Tak zase mlha jako mlíko a -1 prostě hnus, musím stále provozovat sport zvaný gaučink.

                          NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:23:22

                          karel/ >> tak tady je můj další výrobek ;)
                          myslím, že má něco kolem 3 kil, je docela veliký :o)

                            NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 9:17:54

                            karel/ >> no, já myslím, že se povedl ;))

                            musím ho vyblejsknout, mmt :o)
                            jen jsem nějak zapomněla schovat kousek marcipánu na očíčka a tak jsem obarvila všechen, takže má krteček béžová očíčka :o)))

                              Nkarel/ - Profil | Pá 25.11.2011 9:16:49

                              Iwík >> Ahoj. A jaký je výsledek? :.-))

                                NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 8:43:23

                                Dejv >> co si dělal doma :o)

                                jinak ahoj ;)

                                  NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 8:32:04

                                  karel/ >> čauky Karlíku, tak dotík jsem v noci úspěšně dokončila ;)

                                    NIwík - Profil | Pá 25.11.2011 8:27:40

                                    no nazdárek přátelé ;))

                                      NkukkYn_ - Profil | Čt 24.11.2011 21:20:01

                                      Iwík >> Tu som,ale zasa iďem do roboty :o))

                                        NDejv - Profil | Čt 24.11.2011 19:45:01

                                        Iwík >> doma, kde jinde ??

                                        Hoj prdítko..:-))