Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 15:20:01

kdestekdo? :o))

    Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 12:19:20

    Kalužmistr >> jéé, ahoj, jsem si ani nevšimla, že jsi napsal ;))

    jo jo, budem na Tebe vydělávat, neboj ;))

      Kalužmistr - Profil | Čt 24.11.2011 12:18:04

      karel/ >> Děláš dobře.

        karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 12:13:29

        Kalužmistr >> Jehovisti by mě asi k sobě nepřijali. Kdysi sem nějaký chodil. Vyhnal jsem ho, že nestíhal utíkat po schodech. Pár výstupů jsem s nima měl. Oni sstávají i u nás před krámem. Povídají si z lidma, rozdávají jim letáky a tlučou hovadiny do hlavy. Čoveče mě, už nic neříkají, divné...:-))

          Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 12:06:25

          karel/ >> jj, my jsme ho vždycky doma pojmenovaly (já se ségrou) a pak jsme říkaly tátovi, že je vrah :o))) že nám zabil Ferdu ... ale když jsem ho večer jedly, tak jakobychom na to úplně zapomněly ;))

          no jsou vánoce a vánoce :o)

          já na tom miluju to pečení cukroví a tak :o) zdobení stromečku ;)
          jinak mezi námi, já bych se na dárky úplně vyprdla, ty si můžeme dávat během roku, když už Vánoce, tak aby byl klid, dárky mít nemusím :o) hlavně cukroví :o))) a hromadu buráků ;))))

            Kalužmistr - Profil | Čt 24.11.2011 12:06:00

            karel/ >> Dej se k Jehovistům a ty Vánoce nemaj.

              Kalužmistr - Profil | Čt 24.11.2011 12:04:56

              Tak vás všecky zdravím. Právě jsem doobědoval a asi půjdu na gauč, a vy všichni vydělávejte na chudý důchodci.

                karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 12:03:24

                Iwík >> Jo to mi ho chcem na vánoce živého, kvůli dětem... Jinak vánoce to je kapitola sama pro sebe. Prachů to stojí, nervů, všude mraky lidí. Já osobně to nemusím. Sice to válení doma a žraní je fajn, ale kdo se na sebe. pak má dívat, když přibere 10 kilo..:-))

                  Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 11:50:18

                  karel/ >> já jsem rybářka na ho... místo abych kapra přinesla domů, tak všechny pustím a na vánoce pak musím stát frontu a koukat, jak se snažej malím dřívkem chudáka kapra zabít .... někdy mám chuť jim říct, ať ho raději nezabíjej, že si ho picnu sama ...

                  těšíš se na vánoce? :)

                    karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 11:43:00

                    Iwík >> Chyba. Jinak kapra mám, taky rád. Teda jenom, na stole. Řízek i polévka mi chutná, to jo. Na vánoce ho, také kupuji, asi jen kvůli dětem....

                      Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 11:37:16

                      karel/ >> no, tak ani okyše a ani candáta jsem ještě nejedla :o) takže pro mě je i kapr ryba :o))

                        karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 11:16:55

                        Iwík >> Fuj, říkám rybu! Candát, okoun......:-) Candáta mám schovaného na vánoce, tak musím vydržet...:-))

                          Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 11:05:12

                          karel/ >> hmm, já bych si dala pečenýho kapra a taky kapří polívku ... mňam :o)

                            karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 11:02:15

                            Iwík >> Dal bych si nějakou rybu k obědu, sakra..:-))

                              Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 10:56:49

                              karel/ >> :o)) no prostě bohužel ;))

                              jasně, jsem na to zvědavá ;) základna je ve tvaru kytičky, tak uvidím :o))

                                karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 10:54:43

                                Iwík >> Co bohužel? Jinak, pak se dortíkem pochlub.:-)

                                  Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 10:46:11

                                  karel/ >> no .... bohužel ... je .... to fakt ... :)))

                                  já bych taky šla, ale po práci budu dodělávat dortík :o)
                                  včera jsem ho upekla a naplnila banánama a dneska ho dozdobím, budu na něj tvořit krtečka :o))

                                  jsem na to zvědavá ;)

                                    karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 10:44:56

                                    Iwík >> To je taky jediný co si můžeš postavit.. vodu na kafe... No nechme toho, dnes po obědě vyrazím k vodě. Teda jestli se k tomu dokopu.:-)

                                      Iwík - Profil | Čt 24.11.2011 10:40:44

                                      karel/ >> kávu? to je dobrej nápad ;))

                                      tak já jdu postavit vodu ... ehm... postavit na kafe, to zní asi líp ;)))

                                        karel/ - Profil | Čt 24.11.2011 10:39:31

                                        Iwík >> Pocem, ty makáš u PC ve stoje, nebo co? :-)) Uděláme si kávu? :-))