Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Čt 24.11.2011 10:37:35

karel/ >> ahojík Kájíčku :o)

já tu makáma nějak nestíhám ;)))
ale už jsem tu :o) chci si na chvíli sednout :o)

    Nkarel/ - Profil | Čt 24.11.2011 10:30:02

    Halooooo děvče, kde jsi? :-))

      Nkarel/ - Profil | Čt 24.11.2011 10:01:07

      Iwík >> Ahoj ahoj ahoj.:-)

        NIwík - Profil | Čt 24.11.2011 8:08:22

        bré ráno přátelé ;)

          Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 11:22:26

          BuBu99 >> Jj, to je taky fakt.

            NBuBu99 - Profil | St 23.11.2011 11:20:25

            karel/ >> ale ne ,příjdu z práce a jsou skoro tři hodiny a na hodinu se mi nechce:-))

            nechám to zase na víkend

              Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 11:17:35

              BuBu99 >> Tak to je fajn. To jseš tolik pracovně vytížen? :-))

                NIwík - Profil | St 23.11.2011 11:17:34

                karel/ >> no, tak to jsme oba stejný ;))))

                  Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 11:16:39

                  Iwík >> To jo. Někdo tam ten dvojsmysl vidí hned (jako třeba já). Někomu to ani nedojde....:-))

                    NBuBu99 - Profil | St 23.11.2011 11:16:28

                    karel/ >> ahoj,ted neni něják čas ..............:-)


                    ale nějákej lepší pruhatec se občas splete..:-)

                      Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 11:15:19

                      BuBu99 >> Čau, chlape. Tak co daří se ti v lovu...? :-)

                        NIwík - Profil | St 23.11.2011 11:13:38

                        BuBu99 >> ahoj Bubulíne ;))

                          NIwík - Profil | St 23.11.2011 11:13:24

                          karel/ >> tak toi asi máme smůlu, sluníčko asi jen tak nevyleze ;)

                          tady je to to samé :))

                          ale dokážeš si představit, že by všechno bylo jen formální?? žádné dvojsmysly??
                          To snad ani nejde :o)))

                            NBuBu99 - Profil | St 23.11.2011 11:13:15

                            brej den..:-)

                              Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 11:10:45

                              Iwík >> To jsme.:-)) Kdyby, alespoň vylezlo slunko, tak bych možná šel. Je tu nějaká inverze, nebo co to je...:-)

                                NIwík - Profil | St 23.11.2011 11:06:29

                                karel/ >> běž k vodě, já bych šla hned :o)
                                njn, holt jsme takový dvojsmyslný lidičky no ;))

                                  Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 10:52:20

                                  Iwík >> Chlípný ne. Jen se to nabízelo..:-)) Jsem chtěl jít na ryby, ale je tu dost kosa, se na to vyprdnu..

                                    NIwík - Profil | St 23.11.2011 10:38:14

                                    karel/ >> hele, ale já chtěla původně napsat, že nemá člověk do čeho píchnout :o)) Tady je to nějaký chlípný ;))))

                                    Ale něco na tom asi bude .... :o))))

                                      Nkarel/ - Profil | St 23.11.2011 10:21:49

                                      Iwík >> Jj i obrázky.:-) Ono zase pořád makat v takovém nasazení nejde. Je to dost dřina. Jinak s tím šťoucháním... Nech toho jo. :-))

                                        NIwík - Profil | St 23.11.2011 10:19:07

                                        karel/ >> jůů, rekonstrukce školky :o) tak to tam budete i malovat nějaké obrázky že? :o)

                                        ale to je dobře, že se nezastvíte ;) horší by bylo kdyby nebylo do čeho šťouchnout ;)