Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 237 čtenářů.

NMirek-ZL - Profil | Po 18.5.2026 10:45:36

Pondělní

    NŠUKI - Profil | Po 18.5.2026 10:29:25

    otoš >> Ale u vody jsi už ve čtyři ráno, tak jak to je 🤔😜

      Notoš - Profil | Po 18.5.2026 8:58:51

      ŠUKI >> Prosím dávej ty fotečky pro důchodce nejdřív až v půl deváté, ať to mám ke kafemu čerstvé...Kolem sedmé ještě spím...

        NŠUKI - Profil | Po 18.5.2026 6:47:16

        Pondělí…

          NVash - Profil | Po 18.5.2026 5:17:09

          sasan111 >> Neé 😉🤘😝

            Nsasan111 - Profil | Ne 17.5.2026 23:22:30

            Vash >> a nejni to tak nááááhodou EMA Smetana, moulo ?!? :-))))))))

              NVash - Profil | Ne 17.5.2026 23:10:15

              sasan111 >> Hmm 😋 Trochu mi připomíná paní Evu Svobodů 🤨🤘😲 A teď hledej 😝

                Nsasan111 - Profil | Ne 17.5.2026 23:08:00

                :-)))))))))

                  NKáceč - Profil | Ne 17.5.2026 19:14:20

                  .

                    NBord - Profil | Ne 17.5.2026 13:46:49

                    Mirek-ZL >> 👍

                      NMirek-ZL - Profil | Ne 17.5.2026 11:15:28

                      Nedělní

                        Nsasan111 - Profil | Ne 17.5.2026 11:02:34

                        :-)))))))

                          NBord - Profil | Ne 17.5.2026 9:48:56

                          Ňam ňam ňam🫣🤗

                            Nsasan111 - Profil | Ne 17.5.2026 7:20:36

                            :-))))))))

                              NŠUKI - Profil | Ne 17.5.2026 4:10:19

                              Neděle …

                                NDonrybarios - Profil | So 16.5.2026 23:58:41

                                )

                                  Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 22:11:11

                                  :-)))))))

                                    NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 21:06:48

                                    sasan111 >> A doprdele … tož to je materiál lepší než Vlašák, kterého NIKDY není dost !!!

                                      Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 21:03:26

                                      :-)))))

                                        NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 19:00:53

                                        Káceč >> 🙏😋

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek