Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 237 čtenářů.

NŠUKI - Profil | Čt 21.5.2026 4:36:50

Čtvrtek…

    NVash - Profil | St 20.5.2026 20:14:30

    ŠUKI >> Á pan chachar má místo brejlí lupu 😝🤘🤣

      NKáceč - Profil | St 20.5.2026 19:06:38

      .

        NŠUKI - Profil | St 20.5.2026 19:03:47

        Vash >> Přestaň pít Rum… ztrácíš zrak 🤭

          NVash - Profil | St 20.5.2026 7:32:08

          ŠUKI >> Vylešti či čočku 😤 škoda toho rozmazaného pozadí 😫🤘😝

            NŠUKI - Profil | St 20.5.2026 7:25:23

            Středa…

              NDonrybarios - Profil | Út 19.5.2026 19:01:08

              Káceč >> Pecka, růžové bradavky a dvorce mám rád :D

                NKáceč - Profil | Út 19.5.2026 18:51:03

                .

                  NDonrybarios - Profil | Út 19.5.2026 18:17:58

                  )

                    Nsasan111 - Profil | Út 19.5.2026 6:40:04

                    Důvodů proč rád sauním je několik, ale jen některé maj vyšší level :-))))))))

                      NVash - Profil | Po 18.5.2026 23:42:53

                      ŠUKI >> Ty Čéče 🤔 tobě dobře haraburdí 🤣🤘😝 Jesli bys toho brabce neměl někde ubytovat 🤨

                        NŠUKI - Profil | Po 18.5.2026 21:26:02

                        Vash >> 💩no, dělám vývar z něčeho co připomíná MÚJ pyj 🤭

                          NVash - Profil | Po 18.5.2026 21:19:50

                          ŠUKI >> Si měl další sodovku 😲🤘😝

                            NŠUKI - Profil | Po 18.5.2026 21:09:11

                            Vash >> Myslím, že ti zpozornělo zcela něco jiného 😜

                              NVash - Profil | Po 18.5.2026 20:22:35

                              Mirek-ZL >> Tak teď sem zpozorněl 🤗😋🤘

                                NMirek-ZL - Profil | Po 18.5.2026 20:08:02

                                Jarin >> To já testuju vaši pozornost.

                                  NVash - Profil | Po 18.5.2026 19:39:53

                                  ŠUKI >> Osum kafí a dvě sodovky 😲🤘🤣

                                    NŠUKI - Profil | Po 18.5.2026 19:20:30

                                    Káceč >> Tak tu bych si dal kdykoliv💪😜
                                    I po dnešku a to je jenom můj účet 😜

                                      NKáceč - Profil | Po 18.5.2026 19:07:50

                                      .

                                        NJarin - Profil | Po 18.5.2026 13:36:50

                                        Mirek-ZL >> Jako nič proti ničomu - len pametať si.... : Mirek-ZL - Profil | SZ | Čt 14.5.2026 15:25:30

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek