Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 237 čtenářů.

NKáceč - Profil | So 16.5.2026 18:47:14

.

    Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 10:10:58

    ŠUKI >> Prší...viz.dřevotrubecká diškus :-))))))

      NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 9:52:57

      sasan111 >> Ty máš vinohrad v richtiku , že tady už hodinu plkáš . Já můžu,já jsem v práci 😜

        Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 9:47:00

        otoš >> ...a sfjetlo věčné ať jim při tom sfítíííííí :-)))))))

          NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 9:44:12

          otoš >> Dvě ano ale ta prostřední má podkolenky nebo dokonce nadkolenky…aby neměla odřené kolena po …🤭

            Notoš - Profil | So 16.5.2026 9:39:57

            Vash >> Konečně je tady normální chlap! Ostatní, co se nevyjádřili, zatím zkoumají ty špinavé a smradlavé ponožky co mají na nohou...
            :-)

              NVash - Profil | So 16.5.2026 9:39:17

              ŠUKI >> Bo máš jabko 😝🤘🤣 A k tomu blbě vidíš 😲

                NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 9:38:06

                Vash - 16.5.2026 9:34 Také jsem to chtěl napsat ale na mobilu jsem nepřečetl autora 🤭

                  NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 9:35:55

                  sasan111 >> A to jsou špunty ale ne korkové z vína 🤭

                    NVash - Profil | So 16.5.2026 9:34:47

                    ŠUKI >> Já spíš koukal co je v té knihovně 😝🤘🤣

                      Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 9:34:43

                      ŠUKI >> To sů zuby :-)))))

                        NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 9:31:38

                        sasan111 >> A ta je zase “okovaná-propíchaná” 🤭

                          NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 9:30:31

                          otoš >> Chce se jim čůrat, protože mají překřížené nohy🤭
                          A všimli jste si vůbec toho obrazu s kosatkou, vorvaněm…. Ne !!!! Protože všichni myslíte jenom na to jedno vy 🐷🐷🐷. 😜

                            Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 9:13:28

                            hechtmrk >> Před pikolou za pikolou všem tu musí stát :-)))))))))
                            Hrajou na schovku...šak by ti vyprášily breberky z kožucha :-)))))))

                              Notoš - Profil | So 16.5.2026 7:17:55

                              hechtmrk >> lepí podlahu

                                Nhechtmrk - Profil | So 16.5.2026 5:50:29

                                sasan111 >> zvrací?

                                  NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 4:09:04

                                  Sobota…

                                    Nsasan111 - Profil | So 16.5.2026 3:15:13

                                    Bord >> :-))))))

                                      NKáceč - Profil | Pá 15.5.2026 20:05:12

                                      .

                                        NBord - Profil | Pá 15.5.2026 10:52:41

                                        Zas je to tu krása střídá nádheru 😘

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek