Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 237 čtenářů.

Bušák - Profil | Čt 8.11.2018 22:38:32

Sharry >> pěkný řezivo

    Diamond - Profil | Čt 8.11.2018 21:00:46

    Sharry >> Woow, ta sa podarila ...

      ŠUKI - Profil | Čt 8.11.2018 20:18:18

      Sharry >> Asi nemá chytrý telefón :-)

        Sharry - Profil | Čt 8.11.2018 20:07:55

        ... zabloudila...

          pajagogo - Profil | Čt 8.11.2018 20:04:59

          Dejv >>to vypadá že si vykloubila čéšku :-))))

            Dejv - Profil | Čt 8.11.2018 20:03:09

            dobrounocka

              Specialista - Profil | Čt 8.11.2018 19:45:16

              Asi i zanášet..

                Dejv - Profil | Čt 8.11.2018 19:35:18

                Sharry >> a vypadá to, že umí i zavážet :-))

                  Sharry - Profil | Čt 8.11.2018 19:31:08

                  Jedna co zahreje i uvari.., taka fajna no 😁😉

                    Dědek - Profil | Čt 8.11.2018 18:10:05

                    hezky a hezké to sem sázíte chlapci. Je to fakt krásná úroda :-)))

                      Sharry - Profil | Čt 8.11.2018 18:07:55

                      Dědek >> 😂

                        Dědek - Profil | Čt 8.11.2018 17:55:51

                        Káceč >> monitor ne :-)))

                          Káceč - Profil | Čt 8.11.2018 17:54:24

                          Dědek >> to musíš mít monitor celej volízanej :-)

                            Dědek - Profil | Čt 8.11.2018 17:46:06

                            ŠUKI >> Ty si dělej co chceš, já prostě rád lížu a tady toho je pohromadě na mě moc. Přece jen začínám být pán v letech :-)))

                              ŠUKI - Profil | Čt 8.11.2018 17:45:16

                              Předvečerní.....

                                ŠUKI - Profil | Čt 8.11.2018 17:44:30

                                Dědek >> Líže se nanuk a zmrzlina,to co myslíš ty se dráždí :-)))

                                  Dědek - Profil | Čt 8.11.2018 17:37:07

                                  Sharry >> to ne, to by se jeden ulízal k smrti :-)))

                                    Dejv - Profil | Čt 8.11.2018 17:36:06

                                    Baronek >> to já bych věděl :-)

                                      Baronek - Profil | Čt 8.11.2018 17:09:48

                                      Sharry >> Hmm🤔 nevěděl bych,kterou první 😋

                                        Sharry - Profil | Čt 8.11.2018 17:03:15

                                        Zaječice či žabky?😁

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek