Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSharry - Profil | Čt 8.11.2018 14:46:39

Tomayo >> jeste ze ta s tim prvnim toboganem neni aziatka..., pac bych zvazoval, zda jsi tu dal " dívku" 😂😂

Ale jinak solidni flétna 😉😉😀

    NSerjoža - Profil | Čt 8.11.2018 12:55:07

    ..

      NDědek - Profil | Čt 8.11.2018 12:13:30

      Tomayo >> pěkná série :-)

        NŠUKI - Profil | Čt 8.11.2018 12:00:13

        Tomayo >> Ta má i pěknou wifi anténu :-)

          NTomayo - Profil | Čt 8.11.2018 11:53:40

          ...

            NTomayo - Profil | Čt 8.11.2018 11:52:56

            .....

              NTomayo - Profil | Čt 8.11.2018 11:52:26

              musím dát nějaký tobogán ..... si tu připadám jak na nějaký farmě

                Nnovič - Profil | Čt 8.11.2018 11:44:03

                Co máš proti dojnici ☺

                  NKruan - Profil | Čt 8.11.2018 9:41:08

                  Milan1208 >> krasny

                    NŠUKI - Profil | Čt 8.11.2018 8:30:47

                    ..........

                      NBušák - Profil | Čt 8.11.2018 8:30:34

                      Káceč >> pěkná holka

                        Nwoody - Profil | Čt 8.11.2018 7:54:20

                        Káceč >> v dnešní době klidně 😱

                          NMilan1208 - Profil | Čt 8.11.2018 7:47:57

                          Dobré ráno.

                            NKáceč - Profil | St 7.11.2018 23:27:00

                            pajagogo >> otcovy geny to asi nebudou :-)

                              Npajagogo - Profil | St 7.11.2018 23:21:28

                              Káceč >> příroda umí divy :-)

                                NKáceč - Profil | St 7.11.2018 23:19:07

                                .

                                  Npajagogo - Profil | St 7.11.2018 21:46:53

                                  Dejv >> tak to je fakt pěkná fotka

                                    NDědek - Profil | St 7.11.2018 21:33:25

                                    Dejv >> rajský to pohled proti té dojnici :-)))

                                      NDejv - Profil | St 7.11.2018 21:32:19

                                      dobrounocka

                                        Nkopr69 - Profil | St 7.11.2018 21:05:49

                                        pajagogo >> Nooo mě by z ní záda určitě nebolela.:-)))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek