Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 237 čtenářů.

NDejv - Profil | Pá 9.11.2018 20:33:54

dobrounocka

    NKruan - Profil | Pá 9.11.2018 19:37:50

    Serjoža >> krasna motorka.. co bych za takovou dal...

      Nbumboš - Profil | Pá 9.11.2018 18:35:39

      Serjoža >> Takovou měl můj tata, co já se na ní nalítal.

        NSharry - Profil | Pá 9.11.2018 18:06:28

        Serjoža >> 😂😂😂, to jo.

          NSerjoža - Profil | Pá 9.11.2018 17:56:17

          ..

            NSerjoža - Profil | Pá 9.11.2018 17:33:24

            Sharry >> Tá by donesla dom s Kauflandu 2 byse piv najednó a ani by se nezadéchala.

              NSharry - Profil | Pá 9.11.2018 16:34:27

              Kruan >> to neni top.., ale poradny kus baby!😂😂

                NKruan - Profil | Pá 9.11.2018 15:31:35

                Serjoža >> tak to je top !!!

                  NKruan - Profil | Pá 9.11.2018 15:31:10

                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 9.11.2018 13:29:26 >> moje tchyne je rocnik 43 :)

                    NTomayo - Profil | Pá 9.11.2018 14:49:24

                    ...

                      NSerjoža - Profil | Pá 9.11.2018 13:33:09

                      ..

                        Npetrikveprik - Profil | Pá 9.11.2018 13:29:26

                        Kruan >> tak to pozor! ..aby to nebyla past a sama se Ti nenabídla :-))

                          NKruan - Profil | Pá 9.11.2018 13:27:29

                          Dejv >> no tchyne se me ptala, co chci k vanocum...nebyl by spatny darek :)

                            NDejv - Profil | Pá 9.11.2018 13:08:08

                            Kruan >> takže si napíšeš Ježiškovi ??:-))))

                              NTomayo - Profil | Pá 9.11.2018 11:07:54

                              Káceč >> tak ta je hodně divná

                                NKruan - Profil | Pá 9.11.2018 7:43:58

                                Sharry >> no hezky pekne...

                                  NMilan1208 - Profil | Pá 9.11.2018 7:09:30

                                  Dobré ráno.

                                    Nrybomil - Profil | Čt 8.11.2018 23:16:58

                                    ŠUKI >> nepotřebuje, má vysílačku co vysílá signály :-)

                                      NKáceč - Profil | Čt 8.11.2018 23:11:00

                                      .

                                        Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek