Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NDědek - Profil | St 7.11.2018 21:02:01

kopr69 >> já opravdu nevím, co se na tom komu líbí... Prostě jako dojnice...

    Npajagogo - Profil | St 7.11.2018 20:58:01

    kopr69 >> tahle musí mít chudák strašný bolesti zad :O))))

      Nkopr69 - Profil | St 7.11.2018 20:55:01

      A co tahle?

        Nkopr69 - Profil | St 7.11.2018 20:50:35

        Specialista >> Říkáš že může být...???

          NTomayo - Profil | St 7.11.2018 20:35:33

          to je zase děs

            NSpecialista - Profil | St 7.11.2018 20:34:31

            kopr69 >> alles gute

              Nkopr69 - Profil | St 7.11.2018 20:18:11

              Když dovolíte pánové tak také přidám jednu z příchozího emailu.:-)

                NSharry - Profil | St 7.11.2018 8:16:55

                vaereckoff >> jj ma...😉

                  NŠUKI - Profil | St 7.11.2018 7:38:03

                  Pěkný den....

                    NSerjoža - Profil | St 7.11.2018 7:00:47

                    ..

                      NMilan1208 - Profil | St 7.11.2018 6:55:13

                      Dobré ráno.

                        Nvaereckoff - Profil | St 7.11.2018 0:00:24

                        Káceč >> druhá holčina zleva má pěknej hamburgricek :)

                          NKáceč - Profil | Út 6.11.2018 23:29:57

                          Dědek >> jo takhle :-)

                            NDědek - Profil | Út 6.11.2018 23:25:08

                            Káceč >> s touhle tvou čtverkou, oproti té předešlé :-)

                              NKáceč - Profil | Út 6.11.2018 23:22:27

                              Dědek >> co jsem vyhrál? :-)

                                NDědek - Profil | Út 6.11.2018 23:09:29

                                Káceč >> vyhráls :-)))

                                  NKáceč - Profil | Út 6.11.2018 22:58:37

                                  .

                                    NKruan - Profil | Út 6.11.2018 21:32:38

                                    SallySalic >> asi ta 5ka :)

                                      NKruan - Profil | Út 6.11.2018 21:31:40

                                      Dejv >> no ta bila prsa jsou desny... :) jinak chloupky super...

                                        NSharry - Profil | Út 6.11.2018 20:38:16

                                        Dejv >> twl, ta je chlupata jak kiwi 😂😂

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek