Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NDědek - Profil | Út 6.11.2018 20:38:12

Dejv >> ano to je ono :-)

    Nradjanys - Profil | Út 6.11.2018 20:35:16

    Dejv >> Tak to je jiný kafíčko

      NDejv - Profil | Út 6.11.2018 20:34:07

      dobrounocka

        NDědek - Profil | Út 6.11.2018 19:50:32

        SallySalic >> tak to opravdu není nic pro me :-)))

          NSallySalic - Profil | Út 6.11.2018 19:36:03

          Vyberte svou favoritku!!!
          Já hlasuji pro číslo : 1 a 3

            NŠUKI - Profil | Út 6.11.2018 15:33:02

            Pěkná mušle......

              NKruan - Profil | Út 6.11.2018 9:33:03

              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 6.11.2018 9:28:57 >> a peroxidem

                Npetrikveprik - Profil | Út 6.11.2018 9:28:57

                martcv >> no podle mě není, proto si pomohla silikonem :-)

                  Nmartcv - Profil | Út 6.11.2018 9:24:48

                  Serjoža >> tahle je dokonalá....

                    NSerjoža - Profil | Út 6.11.2018 7:37:29

                    ..

                      NŠUKI - Profil | Út 6.11.2018 7:36:27

                      ........

                        NKruan - Profil | Út 6.11.2018 6:33:03

                        Sharry >> cucham cucham ftalaty

                          NKruan - Profil | Út 6.11.2018 6:32:37

                          Káceč >> no to je pekny rezivo

                            NSharry - Profil | Út 6.11.2018 5:30:10

                            ŠUKI >> si ji vytiskni a vem s sebou ni? 😂😉

                              NŠUKI - Profil | Út 6.11.2018 5:27:51

                              Sharry >> Takovou bych potřeboval dnes na noční šichtu 😀

                                NSharry - Profil | Út 6.11.2018 5:24:32

                                Ranni...

                                  NŠUKI - Profil | Po 5.11.2018 23:45:13

                                  Káceč >> Kdyby si umyla ještě ksicht tak by byla fešná....

                                    NKáceč - Profil | Po 5.11.2018 23:28:24

                                    .

                                      NKáceč - Profil | Po 5.11.2018 21:51:34

                                      Kruan >> já to mám doma jako stoleček na lahváče :-)

                                        NKruan - Profil | Po 5.11.2018 21:25:03

                                        Milan1208 >> moc hezka

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek