Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NKruan - Profil | Po 5.11.2018 21:24:53

SallySalic >> krasny prdelky

    Npajagogo - Profil | Po 5.11.2018 21:20:55

    Milan1208 >> nojo furt, tak dneska se na chvíli stavím :O)))))

    u ní ne u tebe :-)

      NDědek - Profil | Po 5.11.2018 21:20:33

      Milan1208 >> sakra dobre....

        Npajagogo - Profil | Po 5.11.2018 21:19:19

        SallySalic >> poslední slova geparda, když zahlíd dvě blondýny: "sakra tak to sem v prd.e.l.i"

          NMilan1208 - Profil | Po 5.11.2018 21:17:15

          Dobrou.

            NSallySalic - Profil | Po 5.11.2018 21:12:50

            Vzpomínka na Léto..

              NŠUKI - Profil | Po 5.11.2018 12:57:33

              Ke kávě...

                NKruan - Profil | Po 5.11.2018 6:12:35

                Káceč >>Jako umeleckou fotku to beru...ale se sexy ženskou to teda nema spolecneho vubec nic :) skoro bych az rekl "fuj" :) i kdyz jestli takle ceka doma kazdy den na manzela. tak proc ne ? :)

                  NSharry - Profil | Po 5.11.2018 5:28:13

                  Rannickova..

                    NKáceč - Profil | Ne 4.11.2018 23:35:19

                    martcv >> tak si tu fotku otoč :-)

                      Nmartcv - Profil | Ne 4.11.2018 23:21:03

                      Káceč >> je blbě otočená....:-)

                        NKáceč - Profil | Ne 4.11.2018 23:14:17

                        .

                          NŠUKI - Profil | Ne 4.11.2018 20:28:30

                          Dobrou......

                            NŠUKI - Profil | Ne 4.11.2018 20:27:50

                            Serjoža >> Homer Simpson...... ale jo:-)

                              NSallySalic - Profil | Ne 4.11.2018 20:04:06

                              Sladké sny-)

                                NSerjoža - Profil | Ne 4.11.2018 19:27:31

                                ..

                                  NDědek - Profil | Ne 4.11.2018 16:22:56

                                  ŠUKI >> pěkná jizva :-)

                                    NSerjoža - Profil | Ne 4.11.2018 12:48:58

                                    .

                                      NŠUKI - Profil | Ne 4.11.2018 10:48:02

                                      ........?????

                                        NSharry - Profil | Ne 4.11.2018 7:30:44

                                        ... nedelni ...

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek