Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NTomayo - Profil | So 3.11.2018 23:26:59

Káceč >> já bych jí dal :)

    NKáceč - Profil | So 3.11.2018 23:08:58

    Kdo z nás to dá...

      NŠUKI - Profil | So 3.11.2018 21:50:11

      Tak jdeme do loža........

        NMilan1208 - Profil | So 3.11.2018 20:24:21

        Dobrou.

          NKruan - Profil | So 3.11.2018 18:43:38

          Sharry >> parada...

            NMilan1208 - Profil | So 3.11.2018 17:57:53

            ..

              NSharry - Profil | So 3.11.2018 17:24:57

              Sobotni...

                Nukara tuka - Profil | So 3.11.2018 14:14:26

                Milan1208 >> Super stojan.

                  NKruan - Profil | So 3.11.2018 12:02:35

                  Káceč >> wow...tak ta je uplne dokonala...hlavne teda od krku dolu..presne muj typ :)

                    NBaronek - Profil | So 3.11.2018 11:26:48

                    Dědek >> Je to opravdu kočanda. Nechal bych si říct 😋

                      NMilan1208 - Profil | So 3.11.2018 9:39:11

                      Hezkou sobotu.

                        NPYTLAKS - Profil | So 3.11.2018 9:25:31

                        ŠUKI >> sotva rozlepíš oči a už hledáš baby:-)

                          NŠUKI - Profil | So 3.11.2018 9:20:52

                          ??????

                            Nnovič - Profil | So 3.11.2018 8:16:19

                            Baronek >> Tak ta je TOP ☺

                              NSharry - Profil | So 3.11.2018 5:06:49

                              Ranni ...

                                NKáceč - Profil | Pá 2.11.2018 23:05:12

                                .

                                  NŠUKI - Profil | Pá 2.11.2018 21:03:18

                                  Kruan >> Já také !!!😂😂😂

                                    NDejv - Profil | Pá 2.11.2018 20:40:00

                                    dobrounocka

                                      NSerjoža - Profil | Pá 2.11.2018 20:39:05

                                      ..

                                        NDědek - Profil | Pá 2.11.2018 19:58:32

                                        Baronek >> Vladimíre, tak ta se ti teda povedla, ta je fakt podle mého gusta :-o

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek