Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Kruan - Profil | Pá 2.11.2018 8:45:13

Serjoža >> hmhm...ale co ta voda ?? tam maj kapře ne ?

    Serjoža - Profil | Pá 2.11.2018 8:30:36

    ..

      Kruan - Profil | Pá 2.11.2018 8:25:36

      Baronek >> moc pekny

        radjanys - Profil | Pá 2.11.2018 8:08:57

        Baronek >> Kurde ta je hezka.

          Sharry - Profil | Pá 2.11.2018 8:04:12

          Baronek >> no sakra...😉

            Baronek - Profil | Pá 2.11.2018 7:59:51

            😊😊

              Dědek - Profil | Pá 2.11.2018 7:33:03

              Káceč >> ty dvě vlevo, hmmm, to jóóó

                Kruan - Profil | Pá 2.11.2018 7:09:36

                Káceč >> beru si tu uprostred :)

                  sasan111 - Profil | Pá 2.11.2018 6:43:09

                  Káceč >> ..metalizovanou jedli, oxidi mi včera snědli, že mám doma moruši, bourec vůbec netuší v předsíni mám pět lián spouštím se z nich na divan !!! :-)))) Pavel Dobeš

                    Sharry - Profil | Pá 2.11.2018 5:35:46

                    Rano s usmevem..😉

                      pajagogo - Profil | Čt 1.11.2018 23:19:28

                      Káceč >> :-)))

                        Káceč - Profil | Čt 1.11.2018 23:18:41

                        pajagogo >> pestík nebo blizna, kdopak se v tom vyzná :-)

                          pajagogo - Profil | Čt 1.11.2018 23:03:19

                          Káceč >> myslíš jako přez blizny jo, do pestíků bych nešel :O)))))

                            Káceč - Profil | Čt 1.11.2018 22:58:26

                            pajagogo >> jedině rostlináře :-)

                              pajagogo - Profil | Čt 1.11.2018 22:37:20

                              Káceč >> z místního JZD? Chci tam dělat zootechnika :O)))))

                                Káceč - Profil | Čt 1.11.2018 22:34:00

                                kolektiv....

                                  pajagogo - Profil | Čt 1.11.2018 21:02:25

                                  Serjoža >> opravdu zajímavá

                                    Bušák - Profil | Čt 1.11.2018 21:00:55

                                    Serjoža >> moc pěkná holka

                                      Dejv - Profil | Čt 1.11.2018 20:08:44

                                      dobrounocka

                                        Kruan - Profil | Čt 1.11.2018 14:29:56

                                        Serjoža >> nadhera

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek