Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSerjoža - Profil | Čt 1.11.2018 14:22:12

.

    NSharry - Profil | Čt 1.11.2018 11:13:44

    Milan1208 >> dobra!😉

      NBušák - Profil | Čt 1.11.2018 10:51:41

      Dejv >> moc pěkný masíčko

        NKruan - Profil | Čt 1.11.2018 10:47:04

        Baronek >> pekne pekne

          NŠUKI - Profil | Čt 1.11.2018 8:10:33

          Baronek >> To máš pravdu!!!!

            NBaronek - Profil | Čt 1.11.2018 8:05:04

            Dneska by to šlo 😊

              NSerjoža - Profil | Čt 1.11.2018 7:20:07

              ..

                NMilan1208 - Profil | Čt 1.11.2018 6:53:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dobré ráno.

                  NKruan - Profil | Čt 1.11.2018 5:40:39

                  Dejv >> wow...to je kukuč

                    NDejv - Profil | St 31.10.2018 22:22:34

                    dobrounocka

                      NKruan - Profil | St 31.10.2018 20:41:33

                      smike >> dobřéééé !!

                        NŠUKI - Profil | St 31.10.2018 20:06:21

                        Dobrou....

                          Nbumboš - Profil | St 31.10.2018 19:06:15

                          smike >> Sakra to je fortelná ženská.

                            NRK - Profil | St 31.10.2018 17:14:20

                            smike >> no panečku, to by byl zvuk, jako když ,,tleská" holub hřivnáč při svatebním letu....

                              NSharry - Profil | St 31.10.2018 17:09:39

                              smike >> no twl...😂

                                Nsmike - Profil | St 31.10.2018 15:40:51

                                Prirodni

                                  NSerjoža - Profil | St 31.10.2018 7:32:11

                                  ..

                                    Nmlíčnák - Profil | St 31.10.2018 0:01:02

                                    Poušťák >> divjak ?o))

                                      NKáceč - Profil | Út 30.10.2018 23:39:32

                                      .

                                        NTomayo - Profil | Út 30.10.2018 22:03:26

                                        SallySalic >> a kudy se do ní leze :)

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek