Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSallySalic - Profil | Út 30.10.2018 21:53:14

babička za mlada

    NDejv - Profil | Út 30.10.2018 20:25:12

    dobrounocka

      NSharry - Profil | Út 30.10.2018 18:13:14

      Bušák >> zkusenost a odhodlani ji kouka z oci...😉

        NBušák - Profil | Út 30.10.2018 18:11:15

        Serjoža >> ta už má něco za sebou,i tak stále dobrý maso

          NSharry - Profil | Út 30.10.2018 18:03:46

          ... šup..., a je venku 😉😀

            NŠUKI - Profil | Út 30.10.2018 18:00:19

            ????????

              NSerjoža - Profil | Út 30.10.2018 16:26:44

              ..

                NDenny - Profil | Út 30.10.2018 16:24:26

                RK >> Asi tak :-)))

                  NRK - Profil | Út 30.10.2018 14:19:15

                  Denny >> jo, pohled zkušených matadorů, co se do pelechu už moc nehrnou-:)

                    NDenny - Profil | Út 30.10.2018 14:16:35

                    Poušťák >> Vyridim,diky.

                      NDenny - Profil | Út 30.10.2018 14:15:17

                      RK >> Ale jo,kazdy nebo vetsina z nas si tim prosla :-)) Existuje takova prima umernost,cim je clovek starsi,tim vidi vic hezkych holek :-)) Na druhou stranu,ve dvaceti nam mnohe tricitky pripadali stare a dneska se clovek rad podiva na pekne stavenou ctyricitku,proste pohled zkusenych matadoru :-)))))

                        NPoušťák - Profil | Út 30.10.2018 12:15:06

                        Denny >> přesně Karliku a pozdravuj Jituš v tý Emérice

                          NRK - Profil | Út 30.10.2018 10:45:57

                          Denny >> hezčí může bejt, když nezůstane jen u pohledu-.)

                            NDenny - Profil | Út 30.10.2018 10:13:14

                            Poušťák >> Vasku,co muze byt hezciho,nez pohled na hezkou,mladou holku,nejsme zadni puritani :-)

                              NSerjoža - Profil | Út 30.10.2018 8:49:54

                              ..

                                NKruan - Profil | Út 30.10.2018 8:43:35

                                ŠUKI >> pecka !!

                                  NBušák - Profil | Út 30.10.2018 8:31:39

                                  ŠUKI >>pěkná holka

                                    NŠUKI - Profil | Út 30.10.2018 7:40:02

                                    ..............

                                      NMilan1208 - Profil | Út 30.10.2018 6:32:51

                                      Dobré ráno.

                                        NPoušťák - Profil | Út 30.10.2018 4:00:33

                                        mlíčnák >> jen divák Tome,jen divák....o)))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek