Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Nmlíčnák - Profil | Út 30.10.2018 0:01:03

Milan1208 >> sknuri sa jakoze ji uleteli vcely o)

    Nmlíčnák - Profil | Po 29.10.2018 23:53:57

    Poušťák >> sem netusil ze Ty taky prasak o))
    Sem myslel ze seriozni koulisak o)))
    Styd sa o))))))

      Nrybomil - Profil | Po 29.10.2018 23:38:06

      Dejv >> taková pěkně klenutá, máš bot

        NDědek - Profil | Po 29.10.2018 22:29:50

        Dejv >> nádhera...

          NRK - Profil | Po 29.10.2018 22:28:00

          Jak říkával blahé paměti jeden můj very gut kamarád. Nic se kurva dneska nezbalilo, namlátíme mu holt a jdem chrápat...

            NDejv - Profil | Po 29.10.2018 20:10:17

            dobrounocka

              NSharry - Profil | Po 29.10.2018 17:36:44

              A jeste jedna...😂

                NSharry - Profil | Po 29.10.2018 17:28:06

                Jeste jedna. ( fotka) ..😉

                  NPoušťák - Profil | Po 29.10.2018 17:27:39

                  RK >> o))))

                    NRK - Profil | Po 29.10.2018 17:22:26

                    Poušťák >> ta sprcha se dá použít i bez vody, na rozdražděni ,,gólmana", no a pak může bejt sodovkovej efekt. Tady budu starý vorly učit lítat, kurva😀

                      NPoušťák - Profil | Po 29.10.2018 17:14:57

                      RK >> ze sprchy to stříkalo obràceně jen němcům..o)

                        NSharry - Profil | Po 29.10.2018 17:02:38

                        Jedna odpoledni...

                          NRK - Profil | Po 29.10.2018 17:02:22

                          ŠUKI >> to má stříkat ale vobráceně. Kdo zažil, ví která bije😀

                            NSerjoža - Profil | Po 29.10.2018 16:32:44

                            Kruan >> no proto!!!

                              NKruan - Profil | Po 29.10.2018 8:40:13

                              Serjoža >> no tak to je mnoooohem lepsi :)

                                NKruan - Profil | Po 29.10.2018 8:39:55

                                Milan1208 >> to je koncert...krasna

                                  NŠUKI - Profil | Po 29.10.2018 7:28:16

                                  Víkend byl náročný.....:-))))

                                    NSerjoža - Profil | Po 29.10.2018 7:21:13

                                    mm

                                      NSerjoža - Profil | Po 29.10.2018 7:10:40

                                      Kruan >> No jo nějak se to zmenšilo.Nejsem počítačové expert.

                                        NMilan1208 - Profil | Po 29.10.2018 7:05:21

                                        Dobré ráno.

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek