Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NKruan - Profil | Po 29.10.2018 7:01:53

Serjoža >> nejak mensi a blbeji oriznuta fotka by nebyla ? :)

    NSerjoža - Profil | Po 29.10.2018 6:53:24

    ..

      NBaronek - Profil | Ne 28.10.2018 22:02:19

      Na dobrou noc

        NKruan - Profil | Ne 28.10.2018 21:04:32

        Dejv >> dobřřééé

          NŠUKI - Profil | Ne 28.10.2018 20:28:41

          Dejv >> Šumná baba ...!!!

            NDejv - Profil | Ne 28.10.2018 20:23:23

            dobrounocka

              NSerjoža - Profil | Ne 28.10.2018 19:37:12

              ..

                NSerjoža - Profil | Ne 28.10.2018 11:44:06

                ..

                  NŠUKI - Profil | Ne 28.10.2018 11:33:36

                  rybomil - 28.10.2018 9:34:32 >To je slušnější slovo než používáme my tady v okolí :-)))))

                    NDiamond - Profil | Ne 28.10.2018 10:17:04

                    rybomil >> mne sa naopak krátke vlasy u žien páčia ;) A atletické postavy tiež. Mam to inak ako ty, ale rešpektujem ;)

                      Nrybomil - Profil | Ne 28.10.2018 9:34:32

                      ŠUKI >> jak ztrestat ? většina má sex stejně potřebný jako chlap. ty tu tvojí trestáš ? :-(

                        Nrybomil - Profil | Ne 28.10.2018 9:31:18

                        Diamond >> dej pokoj, vypadá jak atlet s kozama... ta hubený ruce a ženu zdobí především vlasy

                          NKruan - Profil | Ne 28.10.2018 9:14:03

                          Milan1208 >> pekne řezivo

                            NKruan - Profil | Ne 28.10.2018 9:13:35

                            Sharry >> to je krčisko !

                              NMilan1208 - Profil | Ne 28.10.2018 7:46:20

                              Dobré ráno.

                                NŠUKI - Profil | Ne 28.10.2018 7:11:32

                                Sharry >> To je jedno,všechny potřebují ztrestat :-)))

                                  NSharry - Profil | Ne 28.10.2018 7:08:48

                                  ŠUKI >> ta tvoje je spuse nocni.., nez ranni..😉

                                    NŠUKI - Profil | Ne 28.10.2018 7:03:10

                                    Dobré ráno.....

                                      NDiamond - Profil | So 27.10.2018 23:59:32

                                      Káceč >> kua, paráda!

                                        NKáceč - Profil | So 27.10.2018 23:10:57

                                        ,

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek