Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSharry - Profil | So 27.10.2018 21:02:58

Bušák >> ... kwák...😂

    NBušák - Profil | So 27.10.2018 20:41:03

    Sharry >> vodu pijou žáby

      NTomayo - Profil | So 27.10.2018 20:16:46

      Sharry >> goood

        NSharry - Profil | So 27.10.2018 20:16:11

        ŠUKI >> rusalka " kuchyňkova" ..., zavoj uz pomalu sundava..😁

          NŠUKI - Profil | So 27.10.2018 20:08:48

          Char >> Ale rusalky mají aspoň nějaký závoj přes sebe a ta je nahá nestyda jedna !!!!😂😂😂

            NChar - Profil | So 27.10.2018 20:04:18

            Sharry >> Fešná rusalka :-))

              NSharry - Profil | So 27.10.2018 19:57:41

              Kdyz uz tu frci ty zrzečky 😂😂...

                NDědek - Profil | So 27.10.2018 19:57:19

                Dejv >> pěkné děvčátko :-)))

                  NDejv - Profil | So 27.10.2018 19:55:51

                  dobrounocka

                    NSharry - Profil | So 27.10.2018 19:48:50

                    Bušák >> - ale pit bych to nechtel..., jak to nejaky odbirnik " doladi moc cukrem" , tak je lepsi pit vodu ze stavou 😂😂😂

                      NBušák - Profil | So 27.10.2018 19:45:29

                      Sharry >> tak to je lepší jasná věc

                        NSharry - Profil | So 27.10.2018 19:31:41

                        Bušák >> u nas zase mame hodne cukru no..😂😂

                          NBušák - Profil | So 27.10.2018 18:48:08

                          ŠUKI >> u nás je 10-12 kilo jablek na 1 litr kalvádosu

                            NŠUKI - Profil | So 27.10.2018 18:39:06

                            Bušák >> Dobře tak jeden pořádný hlt 😋

                              NBušák - Profil | So 27.10.2018 18:36:13

                              ŠUKI >> necelýho

                                NŠUKI - Profil | So 27.10.2018 18:11:42

                                Sharry >> Já tam vidím tak 1/2 litrů kalvadosu 😂

                                  NSharry - Profil | So 27.10.2018 15:05:42

                                  😌😌

                                    NŠUKI - Profil | So 27.10.2018 14:57:35

                                    Tak jedna gaučinková....

                                      NŠUKI - Profil | So 27.10.2018 14:42:18

                                      Serjoža >> To není příroda....ale když dojde na věc tož co :-)))

                                        NSerjoža - Profil | So 27.10.2018 13:11:54

                                        ..

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek