Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSerjoža - Profil | So 27.10.2018 13:11:33

Dědek >> nemám.

    NŠUKI - Profil | So 27.10.2018 7:50:26

    Pěkný den....

      NKáceč - Profil | Pá 26.10.2018 23:20:15

      .

        NDědek - Profil | Pá 26.10.2018 21:59:18

        Serjoža >> máš ještě nějaké její foto? Sakra, ta je dobrá...

          NŠUKI - Profil | Pá 26.10.2018 21:57:54

          Poušťák >> Ten a pracovat,stále sedí na rybách!!!

            NPoušťák - Profil | Pá 26.10.2018 21:14:24

            ŠUKI >> dělá tam kyselý ksichty aby bylo kyselý mlíko...o))

              NŠUKI - Profil | Pá 26.10.2018 21:05:29

              Poušťák >> Co ho znám tak dělá v mlékárnách 😀😀😀

                NMilan1208 - Profil | Pá 26.10.2018 21:01:14

                Dobrou.

                  NPoušťák - Profil | Pá 26.10.2018 20:40:50

                  ŠUKI >> je to švec...o))

                    NŠUKI - Profil | Pá 26.10.2018 20:31:01

                    smike >> Ty se díváš na chodidla...odkdy?😂

                      Nsmike - Profil | Pá 26.10.2018 19:53:59

                      ŠUKI >> ta ma 10 nohu:-)))

                        NDědek - Profil | Pá 26.10.2018 19:47:04

                        Serjoža >> Sakra, to je tedy výstavní kousek...

                          NSerjoža - Profil | Pá 26.10.2018 19:46:17

                          ..

                            NŠUKI - Profil | Pá 26.10.2018 15:57:38

                            Venku zataženo...tady....

                              NSerjoža - Profil | Pá 26.10.2018 11:14:30

                              ..

                                NŠUKI - Profil | Pá 26.10.2018 7:39:18

                                ........

                                  NMilan1208 - Profil | Pá 26.10.2018 6:04:12

                                  Dobré ráno.

                                    NSharry - Profil | Pá 26.10.2018 5:37:23

                                    Káceč >> dobra " řeholnice" 😉

                                      NDědek - Profil | Pá 26.10.2018 0:34:01

                                      ...

                                        NDědek - Profil | Pá 26.10.2018 0:31:27

                                        ..

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek