Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NDědek - Profil | Pá 26.10.2018 0:29:33

.

    NDědek - Profil | Pá 26.10.2018 0:27:08

    ŠUKI >> kdyby byla na hladko...

      NKáceč - Profil | Čt 25.10.2018 23:12:23

      .

        Nokoun 55 - Profil | Čt 25.10.2018 20:31:59

        ŠUKI >> Moc pěkná buchtička

          NDejv - Profil | Čt 25.10.2018 20:17:03

          dobrounocka

            NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 18:05:49

            Čenda 513 >> ntvl... nádhera...

              NŠUKI - Profil | Čt 25.10.2018 18:05:40

              Má mě rád,nemá mě rád......

                NŠUKI - Profil | Čt 25.10.2018 16:49:46

                Čenda 513 >> To vypadá na soukromé foto ... Pěkné !!!!

                  NBušák - Profil | Čt 25.10.2018 16:45:03

                  Čenda 513 >> pěkný masíčko

                    NČenda 513 - Profil | Čt 25.10.2018 16:12:19

                    na večer

                      Nrybomil - Profil | Čt 25.10.2018 14:01:25

                      Kruan >> NTW :)))

                        NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 13:38:12

                        Dejv >> s tim druhym jen trochu, ale s tim prvnim jsem se tady na mrku, anejen tady, setkal uz mockrat :D

                          NDejv - Profil | Čt 25.10.2018 13:28:03

                          koukám, tady je pomalu každej odborník na kurwy a drogy :-)))

                            Ncarloz - Profil | Čt 25.10.2018 13:15:10

                            Klobasa1 >> no na perniku by vypadala trochu ziveji, tahle ma za sebou jenom dlouhou nocni sichtu :]

                              NKlobasa1 - Profil | Čt 25.10.2018 12:52:29

                              vaereckoff >> Správně, buď hodně trávy nebo její první dávka darovaného perníku:-)

                                Nvaereckoff - Profil | Čt 25.10.2018 12:41:54

                                Sharry >> když tak na ni kouknu.... Koks je pro ni moc drahéj :D

                                  Nvaereckoff - Profil | Čt 25.10.2018 12:41:18

                                  Kruan >> no kruane :D to je jak z vlastni zkusenosti :D

                                    NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 12:21:21

                                    ŠUKI >> to je fotka z firemího vecirku....po ránu...a bylo to asi takle : "Ježišmarjá, kolik má ta vaše firma vlastně zaměstnanců? No tak pojď ještě no... " :D

                                      NSharry - Profil | Čt 25.10.2018 12:19:03

                                      vaereckoff >> ale houby trip, houby herak..,

                                      stavil se zas na navstevu strejda " kokeš" .., ten frci stale :-)))

                                        NŠUKI - Profil | Čt 25.10.2018 12:11:06

                                        ŠUKI >> Oprava..svlečená..

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek