Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Nvaereckoff - Profil | Čt 25.10.2018 12:04:15

ŠUKI >> kecy voe :))))

    NŠUKI - Profil | Čt 25.10.2018 12:00:43

    vaereckoff >> Obléká....vlečená byla celou noc :-))

      Nvaereckoff - Profil | Čt 25.10.2018 11:54:58

      ŠUKI >> celou noc vzhůru na tripu a teď se svlika do pelechu :D

        Nvaereckoff - Profil | Čt 25.10.2018 11:53:41

        Dědek >> všechny ne... Mě tyhle typy neberou.... Prostě kozata blondska... :) nic víc nemá

          NRK - Profil | Čt 25.10.2018 11:47:13

          Káceč >> 12

            NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 10:00:59

            Specialista >> to byl asi pokus o svůdný pohled :)

              NŠUKI - Profil | Čt 25.10.2018 9:02:01

              Specialista >> To znáš z vlastní zkušenosti ???:-))) Celou noc byla vzhůru ....

                NSpecialista - Profil | Čt 25.10.2018 8:58:21

                ŠUKI >> na heroinu? :)) upřímný pohled..

                  NŠUKI - Profil | Čt 25.10.2018 8:52:47

                  ........

                    NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 8:40:28

                    Tomayo >> ntvl :D zajimave jak mame kazdy uplne diametralni pohled :D ale je to dobre :) vis jak by tobylo hrozny, kdyby byly vsechny zensky stejny ? :)

                      NTomayo - Profil | Čt 25.10.2018 8:16:08

                      Dědek >> ty woe ta má cejchu že si na ní ani nevidí :) . ...kam si dal oči ...nohy bez tvaru jak točený salám a ruce jak Růžičková

                        Nradjanys - Profil | Čt 25.10.2018 7:51:28

                        Milan1208 >> Sakra to je rošťanda!

                          NDědek - Profil | Čt 25.10.2018 7:13:07

                          Kruan >> je to pravá česká holka, krev a mlíko, jak pravíš :-) Navíc moc pěkná.

                            NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 7:09:50

                            Dědek >> dle meho gusta ma k baculce jeste hooodne daleko :) ale je to takova slovanka :) trosku krev a mliko :)

                              NDědek - Profil | Čt 25.10.2018 7:06:03

                              čolkař,zloch >> myslím, že ta zaujme všechny, kromě gaye a nepohlaví X :-)))
                              Je opravdu pěkná :-)

                                Nčolkař,zloch - Profil | Čt 25.10.2018 7:04:29

                                Dědek >> ale moc hezkej úsměv a čertíky v očích,pěkná.

                                  NDědek - Profil | Čt 25.10.2018 6:51:03

                                  Kruan >> čekal jsem na tebe :-))))

                                  Ale je pěkná, i když mírná baculka s velkýma, uznávám :-)

                                    NKruan - Profil | Čt 25.10.2018 6:49:47

                                    Milan1208 >> no , to je moc pekny

                                      NMilan1208 - Profil | Čt 25.10.2018 6:41:24

                                      Dobré ráno.

                                        NDědek - Profil | Čt 25.10.2018 0:26:44

                                        Káceč >> tam si lehnout, to je jako dostat se do ráje .-))) děkuji :-O

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek